Skocz do zawartości

Polecane posty

maniek00000    0

gdzie mam szukać znaku sprawy? na karteczce potwierdzającej złożenie wniosku do agencji nie mam numeru identyfikacyjnego (jest puste miejsce)

Wiadomość z agroFakt.pl

mickas092    320

Teraz dostaniesz decyzje pocztą, jak dostaniesz decyzję to realizujesz biznesplan - gospodarstwo przejąłeś ? W KRUS sie ubezpieczyłeś juz ?

mickas092    320

Jak nie możesz ? przy składaniu dokunemtów dostałeś potwierdzenie i znak sprawy - wklep w szukajkę i powinno wyskoczyc. 

JD1052    78

1 miejsce w śląskim.... na potwierdzeniu przyjęcia dokumentów musicie mieć znak sprawy!!!

Edytowano przez JD1052

swietokrzyskie zadzwonie jutro do agencji bo moze jak miałem poprawki to sie zmienił znak sprawy 

Edytowano przez KrzysiekDywan

adam31    0

Witam, temat nieco inny ale tez dotyczy w sumie młodych rolników.. orientuje się może ktoś czy młody rolnik może startować do przetargów ofertowych na dzierżawę??.. była taka senacka poprawka która niby daje taka szanse , ale dziś dzwoniłem to jedni mówią tak drudzy tak.. chodzi o to z tymi kwalifikacja .. ja premie dostałem rok temu.. jestem w trakcie uzupełniania kwalifikacji, bo szkoła trwa 1,5 roku plus egzaminy z dwa lata wyjdzie... i nie wiem własnie może ktoś jest obeznany... czy będę mógł startować czy nie.. własnie chodzi o te kwalifikacje przecież ci co niedawno otrzymali jak i ja rok temu z przesunięć nie maja w chwili obecnej jeszcze kwalifikacji.. a u mnie to ostatnia ziemia i jedyna szansa się rozwinąć.. a składałem tez z prow na maszyny, bez ziemi ciężko inwestować, mam 30 hektarów, mój wiek to 31 lat...  z góry bardzo dziękuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam... :-)

daremw    128

Znak sprawy od początku do końca nie powinien zmienić się. Jak by zaczęli tak zmieniać to by nie ogarnęli tego burdelu, chociaż w sumie i tak mają z tym problem.

michatek    3

mija mi rok od wypłaty premii to zaświadczenie z Krus mogę wysłać listem do Agencji i tylko dopisać na kopercie numer sprawy,

czy coś trzeba jeszcze jakieś pismo wstępne/??

Ninja    8

ja też nie mogę siebie znaleźć, czy na tych listach sa wszyscy czy tylko ci co dostaną pomoc?

tam jest taki bulder ze nie wiem bo jak zarejstrowałem sztuke bydła zrb paszport i zginą ja do odbioru a ony mi wmawiaja ze pan odebrał a ja mówie nie szukały i nie znalazły i musiałem duplikat zrb paszportu 

najlepiej jutro zadzwon gdzie składałeś wniosek ja zadzwonie i opierdole ich bo wszystko było db a mnie nie ma na liscie masakra 

Szu15000    148

nie dostalem decyzji odmownej a nie moge znalezc siebie na liscie bo nie wiem ktory to nr sprawy. czy jest mozliwosc ze nie dostane premi? bez decyzji odmownej?

xzibit0000    3

a odnośnie MR 2015. dziś przyszła kasa, termin mijał 20.09 ale, ostatecznie tego dnia był wysłany wniosek o płatność przez poprawki. także po 2 tygodniach od wysłania wniosku kasa na koncie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się