Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

marasp    7

42 wnioski w jednym BP? u nas, czyli Opole Lubelskie było jak dobrze pamiętam 29, to ówczesny kierownik się chwali że jesteśmy drudzy w województwie.

freetaxi    169

W Wysokim Mazowieckim było też sporo i gdzieś w łódzkim był chyba rekord. 

waza    0

nie wydaje mi się ze listy chyba nie będzie  w przyszłym tygodniu, bo dzisiaj dostałem wezwanie do złożenia wyjaśnień i mam do czwartku złożyć 

Troker1979    13

Młody 2015

Przeczytałem rozporządzenie po zmianach i na mój rozum te 12 punktów progowych dotyczy także naboru z września. Ja mam co prawda pewne 15 punktów z małym hakiem ale jakbym umoczył na którymś zobowiązaniu to miałbym trochę zapasu(zabierają ci punkty i jak spadasz poniżej 15 to oddajesz 100% premii). To jest zmiana do rozporządzenia do bieżącego naboru więc nas chyba też dotyczy? Dobrze myślę?

freetaxi    169

Problem przejęcia zobowiązań, o którym pisało kilka osób na forum będzie z głowy. Pojawił się projekt rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie z modernizacji z PROW 2007-2013. Więc teraz to już z górki :)

freetaxi    169

Brakowało kilku magicznych słów w rozporządzeniu i młodzi rolnicy, którzy składali wnioski o premię w 2015 roku mieli problem z przejęciem zobowiązań. 

pawcio018    0

Mógł by mi ktoś doradzić bo chodzi mi po głowie taka sprawa.wiem,że agencje interesuje tylko to,że w KRUS trzeba być 12 miesięcy,ale agencja ten rok liczy od daty przelewu premii na konto ??? czy ogólnie 12 miesięcy w KRUS.podpowie ktoś ??? z góry dzięki :)

tomrolnik    111

freetaxi młody 2014 jak zrobię zmianę z maszyn na zakup ziemi wzrosna mi esu czy nie ma wpływu?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się