Polecane posty

scoty28    0

No ja też tego jestem ciekaw, czy rozsyłają to wszystkim poza żołtą listą

tak do każdego ktory nie dostał pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Gutek zacznij od numeru gospodarstwa potem ruchy ziemią.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marasp    7

ja dostałem w zeszłym tygodniu o braku środków na mój wniosek, pozycja 18xxx, także chyba wszystkim wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

Witam znajomy dostał pismo z agencji ze maszyna musi być nowa w prow2007-13 a premia młodego rolnika musi byc przeznaczona na nowy fabrycznie sprzęt czy używany do 5 lat tez moze być? bo w pismie co dostałem nic nie ma na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Ochrona danych osobowych w tym kraju w ogóle istnieje?? Ostatnio był przedstawiciel z ofertą, a wczoraj list imienny przyszedł i też oferty maszyn :ph34r: Wcześniej wszędzie gdzie byłem u dealerów też chcieli adres, nr tel., ale widziałem czym to się skończy i nie podawałem nic. Agencja może "handluje" naszymi adresami...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek1091    2

Pedro, Ty chyba z podlasia? List od Jędrusia z Rajgrodu? Ja dostałem imienny list od nich gdzie wcześniej nie miałem z nimi styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Teraz pytanie ode mnie:

Od czego najlepiej zacząć "zabawę" z papierkowością? Dzierżawa? Przekazanie zwierząt i nadanie numeru gospodarstwa w ARiMR? Czy od KRUSu?

Czy w ogóle nie ma to różnicy od czego zacznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzm, tez dostałem od Jędrusia list.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

Teraz pytanie ode mnie:

Od czego najlepiej zacząć "zabawę" z papierkowością? Dzierżawa? Przekazanie zwierząt i nadanie numeru gospodarstwa w ARiMR? Czy od KRUSu?

Czy w ogóle nie ma to różnicy od czego zacznę?

 

 

ja mam taką kolejność:

 

1. dzierżawy z datą pewną

2. decyzja (której jeszcze nie ma...)

3. nr gospodarstwa

4. Krus

5. wniosek o płatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja decyzje akurat już mam i teraz rejs zacząć trzeba ... :P Czyli:

1. Dzierżawa

2. Arimr

3. KRUS

4. Wniosek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Ochrona danych osobowych w tym kraju w ogóle istnieje?? Ostatnio był przedstawiciel z ofertą, a wczoraj list imienny przyszedł i też oferty maszyn :ph34r: Wcześniej wszędzie gdzie byłem u dealerów też chcieli adres, nr tel., ale widziałem czym to się skończy i nie podawałem nic. Agencja może "handluje" naszymi adresami...

 

Raczej nie handluje. Pewnie jest tak, że znajomy pracuje w agencji i miał dostęp do danych osób, które dostały i to dał koledze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Reklama dźwignią handlu.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stepano    0

Decyzji jeszcze nie dostałem a list od Jędrusia też już mam :).

hmm... to ciekawe tak ogólne.

A mnie właśnie ten breloczek przekonał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Zgłoście do prokuratury, że ktoś waszymi danymi handluje i prawdopodnie jest z ARiMR to skończy się wysyłanie listów.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

No dokładnie od Jędrusia, nie ma nic co by mnie interesowało ;) Breloczek miałem do ciągnika na kluczyk zaczepić, ale kapsel od tyskiego ładniejszy :P

 

 

Raczej nie handluje. Pewnie jest tak, że znajomy pracuje w agencji i miał dostęp do danych osób, które dostały i to dał koledze..

 

W takim razie znajomy handluje ;) w tym kraju nie znajdziesz człowieka, który zrobi coś bezinteresownie :P

 

@Krassus to ja już wolę niech przysyłają i mieć spokojną głowę niż walczyć z wiatrakami, paragraf na to jest i jest to do udowodnienia tyle że nie w POlsce ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Noo stepano, my to mamy do siebie blisko :) znaczy zależy z której strony mazowiecka jesteś

a sie nas tu nazbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez JanKropka
      Witam,
       
      maice jakiś pomysł z tym wszystkim, żeby miec szanse na dotacje do małego gospodarstwa kilka hektarów gdy nadzieje na młodego rolnika upadły a nie ma kasy na wyłożenie na modernizacje..
       
      z tym #prow to rzeczywiście jest taka lipa i obowiązkom np. jak dot. #krus które fizycznie nie są do przejścia, bo w przypadku:

      - Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich trzeba "Zgodnie z przepisami, o pomoc może ubiegać rolnik, małżonek rolnika lub domownik rolnika, który m.in. podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie z mocy ustawy, nieprzerwanie co najmniej od 24 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy. "

      i przez 2 lata wstecz nie mieć żadnej działaności.. super :-( kto tak ma żeby wyżyć z gospodarstwa i płacić krus tak długo??

      - Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej

      wykonuje działalność gospodarczą w zakresie co najmniej jednego z rodzajów działalności określonych w załączniku do rozporządzenia przez okres co najmniej dwóch lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o przyznanie pomocy (do tego okresu wlicza się również okres zawieszenia prowadzenia tej działalności);

      a działalność ta to TYLKO:

      Nazwa grupowania
      01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
      01.62.Z Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
      01.63.Z Działalność usługowa następująca po zbiorach

      super kto tak ma przez 2 lata? jest chociaż jedna taka osoba w #polska?

      - i zostaje TYLKO: Poddziałanie 4.2 "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

      podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie;

      i te ograniczenia na co to mozna wydac http://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html

      CZYLI w praktyce pozamiatane.. jak ktoś sie nie łapie na młodego rolnika lub modernizacje..
       
    • Przez jarku98
      Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2018 styczeń?  albo będzie miał jutro ?
       
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj