robadas78

Blokada Zetor 5011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robadas78    0

Witam. W moim zetorze 5011 nie mogę wbić blokady. Ani drgnie. można stawać z całej siły i nic. Dodam że kupiłem w tamtym roku i juz nie dzialała! Mial ktoś taki problem?

robadas78    0

Witam. a może być tylko zapchane brudem? czy to takie moje plonne nadzieje? bo ogolnie cichutko na zwolnicy

Wiadomość z agroFakt.pl

mds212    1018

Sprawdz dokladnie dzwignie pod podloga. Jak tam nic nie znajdziesz to tzreba zwolncie sciagnac

agrofix224    18

Możliwe, że przez otwór przy przewodzie od hamulców przez lata eksploatacji naleciało do środka różnych zanieczyszczeń i jeśli dodać do tego ewentualny wyciek z uszczelniacza przy pokrywie sprzęgła kłowego blokady, to mogło się cięgno od blokady poprostu zakleić,  bez demontażu zwolnicy się nie obejdzie.  

Edytowano przez agrofix224

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Moorgi
      Witam, niedawno nabyłem zetora 7745 z 1993r i mam problem z włączeniem wałka na 1000obr/min. Mianowicie ta dzwignia plastikowa miedzy nogami pod siedzeniem ma tak jakby dwie pozycje. 1 pozycja to całkowicie na lewo, wałek się kręci na 540, druga pozycja to środek wałek stoi a 3 pozycji w prawo nie ma nie moge przekręcić.. Nie chce nic na siłę robić.. W 6245 z 87r jest tak samo, ale dźwignia działa w 3 pozycjach, lewo,srodek,prawo. Może ktoś poratuje pomocną informacją? Zdjęcia ponizej.

• Przez mati555
      Witam jakie błotniki i o jakich wymiarach proponujecie błotniki plastikowe do Zetora 7711 żeby ładnie wyglądał nie za duże nie za małe koła 7,50 x20
    • Przez DawidSpec
      Witam tak jak w temacie jaki Hipol do skrzyni,hydrauliki w Zetor??80W90 gl 4 się nadaję??Jaki macie dokładnie zalany.
    • Przez Bartek1231
      Witam mam pytanie czy do zetora 7011 da się założyć napęd bez przerabiania skrzyni i oczywiście nie mówię tu o oryginalnym napędzie. Dodam że napęd może działać tylko na szosowych biegach gdyż nie używam terenowych. Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez EZZY
      Witam szybkie pytanie do czego to służy ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj