Go艣膰

Zetor 7745

Polecane posty

Go艣膰   
Go艣膰

Witam serdecznie, mam zamiar zakupi膰 zetora 7745 sprowadzany z Norwegi, na tabliczce znamionowej nie ma wbitego rocznika produkcji 馃 dlaczego tak jest czy kto艣 zam贸wi艂 i za艂o偶y艂 podrube? Gdzie na podzespo艂ach mo偶na znale藕膰 wybity rocznik?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jacus    3047

na silniku, na glowicach, na czesciach elektrycznych.. pozniej sprawdze czy moj ma wybity.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jacus    3047

sprawdzilem聽moj tez nie ma roku produkcji-1991 ma w papierach . po upadku komunizmu ostatnie roczniki produkcji byly skladane z czesci magazynowych- rynek upadl i produkcja stanela. w moim sa czesci nawet z 88 r... okazuje sie ze wiele czesci po dokladnym oczyszczeniu ma wybity rok produkcji.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰   
Go艣膰
20 godzin temu, longer205 napisa艂:

Witam serdecznie, mam zamiar zakupi膰 zetora 7745 sprowadzany z Norwegi, na tabliczce znamionowej nie ma wbitego rocznika produkcji 馃 dlaczego tak jest czy kto艣 zam贸wi艂 i za艂o偶y艂 podrube? Gdzie na podzespo艂ach mo偶na znale藕膰 wybity rocznik?

te偶 nie mam na tabliczce. na plecaku wybity rocznik i miesi膮c chyba mam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰   
Go艣膰

Dzi臋kuj臋 wszystkim za informacj臋馃憤馃従

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez Obi32
      Witam, mo偶na ten luz na przedniej osi jako艣 wyregulowa膰?

    • Przez ddd4233
      Witam czy mo偶e kto艣 z was instalowa艂 zewn臋trzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr) 聽ju偶 mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie p艂ywaj膮ce jedn膮 zwyk艂a ) z pod艂膮czeniem nie b臋d臋 mia艂 problemu. Tylko chodzi o to 偶e na jednym po艣cie w forum widzia艂em jak kto艣 zak艂ada艂 rurk臋 taka d艂u偶sza(c360) 聽ta od t艂oka potem widzia艂em jak kto艣 zak艂ada艂 rurk臋 t膮 od powrotu te偶 od c360 . I teraz moje pytanie jest takie 聽czy zamiast tego rozdzielacza co jest w 艣rodku w zetorze za艂o偶y艂 bym adapter taki od c360 to by mia艂o prawo chodzi膰? Dodam zdj臋cie pogl膮dowe o jakie elementy mi chod藕 . Prosi艂 bym o pomoc



    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg.聽
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawi膰 k膮t wtrysku. No i tutaj zaczynaj膮 si臋 schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demonta偶em kreci艂em jeszcze ko艂em zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupe艂nie w innym miejscu A dok艂adniej 1/3 obrotu ko艂a zamachowego dalej.Dodam 偶e ci膮gnik chodzi艂 dobrze przed regeneracj膮 pompy jak i ustawieniu k膮tu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drga艂o w innym miejscu. Mo偶e kto艣 mia艂 podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z g贸ry dzi臋ki za odpowied藕!
    • Przez raven18
      Hej, ma kto艣 zamontowane wewn臋trzne lusterko na ramce tylnej szyby, do 艂atwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, kt贸ry jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podje偶d偶a膰).聽Ogl膮da艂em zdj臋cia ci膮gnik贸w i nie znalaz艂em jak to w sumie wygl膮da, czy to dobry pomys艂 skoro chyba nikt nie montuje?聽馃槑聽
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chcia艂bym za艂o偶y膰 przedni nap臋d od Zetora 5245. I w艂a艣nie przychodz臋 z pytaniem co trzeba przerobi膰 w skrzyni bieg贸w 偶eby wszystko ze sob膮 wsp贸艂pracowa艂o?
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj