AngelikaCzarnik

Ziemniaki skrobiowe

Polecane posty

Witam.

Od paru ladnych lat sadzilem ziemniaki skrobiowe. Z roznym skutkiem raz dobra skrobia, raz dobry plon. Ale szlo wyzyc. Do teraz l.

Dzis sie dowiedzialem ze za moja ciezka prace nie dostane zaplaty. Firma Amelo zalega mi z zaplata za odstawione ziemniaki i jakim dziwnym trafem teraz po sezonie szuka w bankach mozliwosci zaplacenia za surowiec...

Nie dosc ze termin dostawy przesowali z dnia na dzien i skonczylem odstawiac zamiast na poczatku listopada to w polowie grudnia .

Nie zostaje mi nic innego jak przestrzec pozostalych ziemniaczarzy przed podpisywaniem kontraktow na ten sezon. A czas podpisywania juz tuz za plecami. To moze tak: nowy kontrakt a kasy brak?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

Nie jesteś sam.   dziś dzwoniłem do nich to w poniedziałek kazali zadzwonić. Ja jutro wysyłam ponaglenie do zapłaty. Nie zamierzam ich prosić o swojej pieniądze. W tamtym roku po wysłaniu pierwszego ponaglenia kasa się znalazła. Miejmy nadzieję że w tym roku będzie tak samo. Pozdrawiam

Edytowano przez denzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianmatys
      Kupie nie dużą ilość sadzeniaka Owacji lub ewentualnie jadalny.
    • Przez ozzy321
      Panowie zawsze robię kopiec na cześć ziemniakow tak jak robił to mój dziadek i tata rozkładając słomę i przysypując ziemią. Chodzi mi po głowie ażeby na uformowany kopiec zamiast rozkładać luźna słomę i przysypywac ziemia poukładać kostki z prasy i przykryć to plandeka. Praktykował ktoś takie rozwiązanie?
    • Przez pasio
      Witam!!
       
      Jeśli to nie tajemnica, to chciałby się dowiedzieć jakie stosujecie nawozy przed sadzeniem ziemniaków? jakie dawki? Ja stosuję Fosforan oraz sól potasową.
    • Przez kamil456748
      Witam, poszukuje opinii o wagoworkownicy półautomatycznej do warzyw firmy MAVARK. Jest tutaj może użytkownik tej maszyny? Cena ok. 15k jest dość atrakcyjna a pracę na pewno ułatwiła by taka maszyna.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj