Arturo1610

przyczepy BSS brandys HL modele pomocy

Polecane posty

Arturo1610    13

Witam. szukam przyczepy wywrotki, taka do wozenia obornika zboża cos zeby bylo stabilne głównie przy wożeniu obornika jak jest mokro. Głównie ogladam na olx hl bss i brandys szukam czegos co bedzie mialo minimum 5m dlugosci i 2,3-2,4 szerokosci zeby w zniwa wozić też baloty. I teraz moje pytanie. Czy ktoś by mi mogł podać jakie wymiary ma hl 8011? i jak to jest z tymi czeszkami, ilu sa tonwe? i od jakiego to modelu zależy ? moze ktoś sie orientuje jakie sa rodzaje tych przyczep. bo widze 7,8 i 9 i 10 a nawet 12 ? modeli tez jest mnóstwo bo i p93s i agro i jeszcze inne i sam juz nie wiem czego szukac zeby spełniała moje warunki ;/ podpowie ktoś jak to jest z tymi czeszkami głownie ? danych technicznych tez nie mozna nigdzie znależć. prosze o pomoc.

 

ps. jakby ktos mial w rozsadnej cenie to kupie tez dokumenty do hl 6011 sztywnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

HL jak mokro dość wywrotna części jeździła za samochodami wytłuczone oryginalne burty nie do zamknięcia przez jedną osobę (bez wspomagania ) wąsko rozstawione uszy do wywrotu tendencja do ich wyłamywania .Czeskie 9T ( takie miałem niewywrotne )szczególnie na kołach wojskowych 18 problem w tym przypadku trzeba zamontować poduszki na resory bo  przeładowane ocierają o ramę  mankament brak tylnego zaczepu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13

No właśnie mam sztywna hl 6 To strach jechać jak gdzieś są jakieś bruzdy czy coś i jak tam oglądam to te czeskie mi się podobają 9t ale nie wiem jaki to ma być model żeby było oryginalnie 9t czy p93s czy gdzieś widziałem jakaś 9 agro czy coś wgl czy rama ma być prosta czy gieta. ciężko się połapać w tych przyczepach dużo jest jakiś mniejszych przerobione na większe ale ja bym wolał jakaś oryginalna 9 Tylko czy oryginalna 9 Ma pake 5m na 2.4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

2,4 na 5 tak model BSS93 rama nad obrotnicą zwężona pod paką w kształcie U 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13

I taka przyczepa bss 93 jest warta uwagi? Nie będzie się gieła ani pękła? Po drodze ładnie będzie jechać czy nie da rady z pełną 40km/h? Jakie koła tirowskie do takiej jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Arturo1610 napisał:

No właśnie mam sztywna hl 6 To strach jechać jak gdzieś są jakieś bruzdy czy coś i jak tam oglądam to te czeskie mi się podobają 9t ale nie wiem jaki to ma być model żeby było oryginalnie 9t czy p93s czy gdzieś widziałem jakaś 9 agro czy coś wgl czy rama ma być prosta czy gieta. ciężko się połapać w tych przyczepach dużo jest jakiś mniejszych przerobione na większe ale ja bym wolał jakaś oryginalna 9 Tylko czy oryginalna 9 Ma pake 5m na 2.4 ?

mam bs 9ton sztywna i mocna wymiary skrzyni 2.4 x5m polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13
slawek74 napisał:

Arturo1610 napisał:

No właśnie mam sztywna hl 6 To strach jechać jak gdzieś są jakieś bruzdy czy coś i jak tam oglądam to te czeskie mi się podobają 9t ale nie wiem jaki to ma być model żeby było oryginalnie 9t czy p93s czy gdzieś widziałem jakaś 9 agro czy coś wgl czy rama ma być prosta czy gieta. ciężko się połapać w tych przyczepach dużo jest jakiś mniejszych przerobione na większe ale ja bym wolał jakaś oryginalna 9 Tylko czy oryginalna 9 Ma pake 5m na 2.4 ?

mam bs 9ton sztywna i mocna wymiary skrzyni 2.4 x5m polecam

Masz p93s czy 13.09 agro? I wie ktoś jakie są różnice w tych przyczepach albo która lepszą?


RU68 napisał:

2,4 na 5 tak model BSS93 rama nad obrotnicą zwężona pod paką w kształcie U 

A czym się różni p93s od 13.09 agro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13

w 13 09 rama jest z dwuteownika ? bo w p93 jest z ceownika. wiec jesli tutaj jest dwuteownik to chyba mocniejsza rama niz w p93. a ze zdjec tak wynika ze jedna ma rame z dwuteownika a druga z ceownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorod    23

Cześć, jak coś mam na sprzedaż HL 8011, Cena 16900, Opony jak nowe, jedna całkiem nowa, plandeka, nowa zabudowa górna, rama prosta, gruba, waga 4250 na pusto :) brać póki się nie rozmyśle :) 

IMG_2167.JPG

IMG_2168.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13
3 godziny temu, Thorod napisał:

Cześć, jak coś mam na sprzedaż HL 8011, Cena 16900, Opony jak nowe, jedna całkiem nowa, plandeka, nowa zabudowa górna, rama prosta, gruba, waga 4250 na pusto :) brać póki się nie rozmyśle :) 

IMG_2167.JPG

IMG_2168.JPG

6 czy 8? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorod    23

To jest HL8011 czyli popularna 8. realna ładowność ok 11t pszenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13
kurde już sam nie wiem co wybrać ale ogólnie chyba najbardziej mi się podoba brandyska p93 A jak nie to 12.09 agro. Ogólnie hl ki mnie jakoś nie przekonują
kurde już sam nie wiem co wybrać ale ogólnie chyba najbardziej mi się podoba brandyska p93 A jak nie to 12.09 agro. Ogólnie hl ki mnie jakoś nie przekonują
kurde już sam nie wiem co wybrać ale ogólnie chyba najbardziej mi się podoba brandyska p93 A jak nie to 12.09 agro. Ogólnie hl ki mnie jakoś nie przekonują
kurde już sam nie wiem co wybrać ale ogólnie chyba najbardziej mi się podoba brandyska p93 A jak nie to 12.09 agro. Ogólnie hl ki mnie jakoś nie przekonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

To nie jest żadna popularna HL 8011, tylko jakaś HK lub coś w ten deseń. W HLkach nie ma tych sprężyn nad obrotnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66
8 godzin temu, Thorod napisał:

To jest HL8011 czyli popularna 8. realna ładowność ok 11t pszenicy.

jaka lokalizacja i czy jest zarestrowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12342
13 godzin temu, Thorod napisał:

Cześć, jak coś mam na sprzedaż HL 8011, Cena 16900, Opony jak nowe, jedna całkiem nowa, plandeka, nowa zabudowa górna, rama prosta, gruba, waga 4250 na pusto :) brać póki się nie rozmyśle :) 

IMG_2167.JPG

IMG_2168.JPG

Panie to koło hl8011 to może i kiedy stało u Niemca. To to bardziej przypomina THK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorod    23
1 godzinę temu, Janeczko napisał:

jaka lokalizacja i czy jest zarestrowana ?

Pomorskie, do rejestracji. Bo nie jeżdżę zbytnio po drogach to nie potrzebne mi to 

49 minut temu, 6465 napisał:

Panie to koło hl8011 to może i kiedy stało u Niemca. To to bardziej przypomina THK. 

Zwał jak zwał, tyle ze wyższa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj