Ursus4062

Ziemniaki wczesne 2021

Polecane posty

Gość   
Gość

Przebrane w skrzynkach ale dalej stoją w zimnym, do ciepłego nie planuję przenosić wcześniej niż początkiem lutego. Choć ja i tak nie kopię wcześniej niż początek czerwca to też w sumie nie są takie super bardzo wczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
Dnia 19.01.2021 o 17:37, Kubawww napisał:

U mnie już mlode się zaczynaja pojawiac

Jak młode zaczynaja sie pokazywać przy kiełkowaniu to katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus4062    29

chłop na sadzeniaki jakieś chore, nie sadz nimi bo ci nic nie urośnie, ja bym ci polecał zadzwonić do centrali i kupić po 220 za meter tyle ile ci potrzeba


ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszbyk    59

Panowie czy ktoś już z was przykrywał włóknina i na to folie perforowana? Czy w odwrotnej kolejności należy zrobić? Są wcześniej te ziemniaki względem samej włókniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus4062    29

ja w tamtym roku pierwszy raz tak przkrywałem i dałem folie na dół a na to włóknine ale za bardzo je wyciągło więc w tym roku dam odwrtotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetmar    56
Dnia 22.01.2021 o 10:12, Zetmar napisał:

Jaki herbicyd polecacie na Irysa i Irge pod przykrycie? dominujący chwast to rdest powojowy w tamtym sezonie bandur+stomp go puścił. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam robił ktoś badania fito jak to wygląda cała procedura badania i co jak próba nie wyjdzie i ziemniaki będą chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
2 godziny temu, Franklin328 napisał:

Jak tam ziemniaczki już w ziemii? U mnie dopiero wczoraj szło posadzić centrum kuj-pom.

Wychodza powoli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pasio
      Witam!!
       
      Jeśli to nie tajemnica, to chciałby się dowiedzieć jakie stosujecie nawozy przed sadzeniem ziemniaków? jakie dawki? Ja stosuję Fosforan oraz sól potasową.
    • Przez ozzy321
      Panowie zawsze robię kopiec na cześć ziemniakow tak jak robił to mój dziadek i tata rozkładając słomę i przysypując ziemią. Chodzi mi po głowie ażeby na uformowany kopiec zamiast rozkładać luźna słomę i przysypywac ziemia poukładać kostki z prasy i przykryć to plandeka. Praktykował ktoś takie rozwiązanie?
    • Przez damianmatys
      Kupie nie dużą ilość sadzeniaka Owacji lub ewentualnie jadalny.
    • Przez kamil456748
      Witam, poszukuje opinii o wagoworkownicy półautomatycznej do warzyw firmy MAVARK. Jest tutaj może użytkownik tej maszyny? Cena ok. 15k jest dość atrakcyjna a pracę na pewno ułatwiła by taka maszyna.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj