pawelns88

Steyr 8120- Opinie użytkowników

Polecane posty

pawelns88    0

Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

20201220_125421.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Steyerek8100    31
pawelns88 napisał:

37500

Sprawdź skrzynie dokładnie. Bo skrzynia to wersje deutz od dx85 w zwyż. Jak o silnik dbane to 2 skrzynie biegów wytrzyma.

pawelns88    0
Dnia 19.01.2021 o 07:35, Steyerek8100 napisał:

Sprawdź skrzynie dokładnie. Bo skrzynia to wersje deutz od dx85 w zwyż. Jak o silnik dbane to 2 skrzynie biegów wytrzyma.

Witam jaki olej wlać do skrzyni biegów? Wynagrodze dobrym trunkiem:)

Steyerek8100    31

Ja tam Agrol hydrauliczno przekładniowy mam zalane jest ok Na pewno coś UTTO 10W30 Co do hamulcy to Olej hamulcowy tylko nie wlewaj DOT żadnego chyba że chcesz wszystkie gumki zmieniać. Oczywiście jeśli nikt nie zmieniał. Co do wspomagania zbiorniczek na samym przodzie u góry ja zmieniłem płyn na ATF II. A podnośnik to zwykły hydrauliczny. Tylko żadne hipole To co opisałem to tak zwanym tanim kosztem 😎 bo lepszy Olej to i cena.

pawelns88    0

O kurczę a ja wlalem plyn hamulcowy myslalem ze taki ma byc :( klocki i tarcze myślałem że jak w samochodzie to i dot 4🙄 mam dobrą sliwowice jak coś to mogę wyslac😎

Steyerek8100    31

Jeśli dużo nie dolałeś to Najlepiej weź strzykawkę i zobacz co masz w zbiorniczku. Może da się jeszcze ogarnąć. Kwestia co tam było wlane za poprzedniego właściciela.

pawelns88    0

Wygladalo na plyn zagotowalo wymienilem na nowy nowe klocki i zestaw naprawczy 

20210224_185942.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Alchemik
      Ogólnie widzę, że nie jest to popularny ciągnik. Warto zawracać sobie nim głowę? Jest w okolicy podobno ciekawy egzemplarz na sprzedaż. 
      Pytanie: Jak wygląda w praktyce dostępność części do tego modelu? 
      Czy jest to bliźniaczy model jakiegoś popularnego ciągnika? Ewentualnie czy skrzynia biegów wystepowala też w innych markach?
      Jakie są główne bolączki tego modelu, a jakie plusy? 

• Przez dunaj
      Witam. Mam problem z odpaleniem mojego Steyera 8090, gdy wkładam kluczyki do stacyjki nie świecą się kontrolki co, jak zwykle źle wróży. Ciągnikiem nawet nie obróci! sprawdzałem bezpieczniki i są nieprzepalone i dobre, potem myślałem, że to akumulator ale on jest prawie nowy! Chciałem go odpalić przy temp. 2 stopnie Celsjusza ale nic! Przy okazji proszę o pomoc w znalezieniu instrukcji obsługi do mej maszynki:), nigdzie nie mogę takiej znaleźć! Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Steyr8090
      Dzień dobry chciał bym prosić o opinię posiadaczy steyr 8090 Turbo Electronic czy traktor jest mało wadliwy jak z dostępem do części pozdrawiam. 

• Przez Adrianek970217
      Koledzy chcę na dniach wziąć się za pomalowanie dachu w Steyr 9145.. ktoś podpowie jak się za to zabrać?? Czy on schodzi ze wszystkim typu podsufitka itp ??
    • Przez Adrianek970217
      Koledzy zna sie ktos na ciagniku steyr 9145? Gdyz zakupiłem ciagnik i potrzebuje pomocy w jego obsłudze..  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj