Skocz do zawartości
Mateusz321

Fahr M-750 Wady i zalety

Polecane posty

Mateusz321    0

witam. kupuje bizona fahr m_750 i chciałbym sie dowiedziec o jego wadach i zaletach. oraz jaki jest dostep do czesci

rafff24    26

nie ma takiego bizona, jak fahr to nie bizon

Edytowano przez rafff24

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtek1312    2

Mam Fahra M750 teraz będzie trzeci sezon jak go mam i złego słowa o nim powiedzieć nie można bardzo dobrze się sprawuje. Jako tak części jeszcze nie zmieniałem ale ponoć że są dostępne niektóre nawet pasują od BIZONa.

gadek5228    132

Także posiadam Fahra M750.teraz bedzie już pracował u mnie chyba 4 sezon.nie było w nim poważnych awarii.To prawda niektóre części pasuja od bizona :)

robert983    23

Witamm a kolega gadek5228 móglby napisac jakie czesci pasuja od bizona do deutz fahra, wiem, ze z pasami i lozyskami nie ma problemu. Łancuchy od motocykli pasuja. S jakie inne czesci pasuja od bizona jestem ciekawy pozdrawiam

Edytowano przez Marcin91
błędy ortograficzne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez rafal2511
      WITAM.
      Od niedawna posiadam deutza fahra dx 4.51. mam problem gdyz sie strasznie grzeje pracach polowych . jak na ciagnik 85 km to powinien sobie dawac rade bez problemu z siewnikiem amazone d7 3 metry a ty szok strasznie sie grzeje dochodzi prawie do konca. podobnie z agregatem uprawowym 3 metrowym. nie daje sobie zbytnio rady. znajony na podobnej mocy ciągnik i bez problemu sobie daje rady z zestwem uprawowo-siewnym 3 metry a moj ma problemy z samym agregatem . pdobnie z siewka do nawozy jedno osiową gdzie nasypie tone nawozy i juz jest priblem a stara sześdziesiątka sobie daje rade bez problemu. co może być z nim?

PROSZE O PORADY
    • Przez szerszen
      witam
      posiadam deutza z serii M i ma egr...czy idzie go obejsc w jakis sposob czy nic sie nie da z tym zrobic??
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez Patryk01
      Witam poszukaje informacji i opini na temat ciągnika DF 5110c . Chodzi mi głównie o spalanie awarie itd