wojtek11121

Renault Ceres 95- Nie działa podnośnik

Polecane posty

wojtek11121    0

witam co może być przyczyną tego że w renault ceres95x nie działa podnośnik z tyłu co może być nie tak z pompom 

wojtal24    651

pewnie pompa do wymiany albo rozdzielacz to nie sa tanie rzeczy

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziemian
      Witam,
      Nurtuje mnie pytanie czy można skorzystać z programu młody rolnik 2020 pracując normalnie na etacie:
      Mam możliwość, przejęcie gospodarstwa po rodzicach jednakże pracuje na etacie z którego nie chcę rezygnować i teraz pytanie numer 1:
      1/ czy mogę nadal pracować na etacie i ewentualnie się do ubezpieczyć w KRUS (o ile tak w ogóle można) tak aby spełnić wymóg? wiadomo z drugiego tytułu żadnych benefitów nie będzie, ale czy wtedy można ubiegać się dotację ?
      2/Przejmowane gospodarstwo (defakto ziemia) będzie się znajdowało w tym samym województwie lecz zameldowanie  będę miał w innym powiecie i gminie? Czy to dopuszczalne czy będę się musiał przemeldować.
      3/ Czy wystarczy posiadać samą ziemię czy konieczne jest posiadanie adresu z nieruchomością w gminie w której posiada się ziemię?
      Pozdrawiam
    • Przez lajkzxc
      Witam. W jakich cenach i gdzie kupujecie w lubelskim paliwo B0 albo B7 w hurcie?   jak z jakością?
    • Przez HubeX
      Witam stoję przed zakupem Zetora forterry 120 hsx powiedzcie mi czy warto zainwestować jak jest z awaryjnością i jak z sprzęgłem bo słyszałem że w zetorach to się szybko sprzęgło psuję.
      Dziękuję za opinie
    • Przez Patko005
      Witam. Chciałabym wziąć ciągnik na raty, firma oferuje mi kredyt w PEACE FINANSE. Mam pytanie czy ktoś słyszał coś o nich i może mi coś powiedzieć na ich temat. 
    • Przez szumi1234
      witam mam case 4210 i mam problem z podnoskem potrzebowal bym kas schemat jeszcze chcial bym sie dzowedziec czy jest silownik w sirodku bo mam dwa na zewnatrz prosze o pomoc 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj