lukasztusin123

Lamborghini Premium 1060 - Luz sworznia tłokowego

Polecane posty

Potrzebuję praktycznego spojrzenia na luz sworznia tłokowego.

Lamborghini Premium 1060 silnik 1000.6 W1

Dokonałem pomiaru luzu skośnego sworznia w korbowodzie według service manual. załączam zdjęcia.

Książka podaje tolerancję do 0,08mm u mnie na nowym sworzniu wychodzi jakieś 1,2 - 1,3mm luzu. Ktoś kto praktykował nie raz remont takiego silnika SDF czy mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w praktyce czy konieczna jest regeneracja tulejek w korbowodach? Poprostu nie chciałbym nie potrzebnie naciągać klienta na koszty. 

Proszę o profersjonalne wypowiedzi kogoś kto naprawdę w tym siedzi i się zna. 

sdf luz 2.png

sdf luz.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka podaje tolerancję do 0,08mm u mnie na nowym sworzniu wychodzi jakieś 1,2 - 1,3mm luzu. Ktoś kto praktykował nie raz remont takiego silnika SDF czy mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w praktyce czy konieczna jest regeneracja tulejek w korbowodach?

 

właśnie udowodniłeś że nie jesteś mechanikiem i nie powinieneś się tego czepiać !

tak na marginesie to jak chcesz ustawić rozrząd po złożeniu ?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Powiedz mi jaki jest koszt wymiany tulejek  w stosunku do kosztu naprawy silnika ?- Tu masz odpowiedź na swoje pytanie ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj