Piotr2021

New Holland 1530 katalog

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotr2021    1

Witam zakupiłem ostatnio kombajn New Holland 1530 i parę rzeczy pasuje przy nim zrobić przed sezonem, i takie pytanie poratuje ktoś katalogiem części i instrukcją obsługi do niego?

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr2021    1

Szukałem niby wystawiony ten model dzwonie a się okazuje ze całkiem do czego innego, pytałem także w sklepie z częściami do maszyn rolniczych w jednym mi powiedzieli zebym sobie w internecie poszukał a w drugim ze jak by był ten katalog tak łatwo dostępny to sami by sobie kupili

jaco512    358

W sklepie z częściami nie znajdziesz, może w serwisie NH jakbyś miał kogoś znajomego to prędzej pomogą albo w centrali w Płocku. Do swojego ściągnąłem plik pdf i drukuje potrzebne strony

Edytowano przez jaco512

Morty    0
Dnia 11.01.2021 o 20:39, Piotr2021 napisał:

Jak nie znajde na jakiejś aukcji typu olx alegro to sprubuje właśnie w sewisie

Cześć,

mam ten sam model. Czy udało Ci się znaleźć instrukcję obsługi ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez bizonlukaszZ056
      witam. mam problem z nh tx32 mianowicie podczas wjazdu w pole po wykoszeniu ok 20 metrów zaświecił się brak ładowania, brak prądu na desce rozdzielczej. Po zgaszeniu kombajnu i próbie ponownego uruchomienia brak reakcji na przekręcanie kluczyka. Przekręcając kilkakrotnie kluczykiem prawo-lewo w końcu powiedzmy "zaskoczyło" i jest reakcja na desce więc kombajn odpaliłem uruchomiłem osprzęt o dzida w zboże. po 10 metrach bang, znowu to samo. ktoś może pomoże? dodam że alternator nowy i daje prąd.
    • Przez peewee1984
      Witam. Zakupiłem w tym sezonie kombajn nh tx34 i planuje przezbroić go do kukurydzy. Z racji tego że górny kosz sitowy jest w kiepskim stanie i był już spawany chciałbym go wymienić żeby uniknąć awarii w trakcie pracy. Tutaj pojawia się pytanie czy szukać używki, czy możecie polecić jakąś firmę która specjalizuje się w dorabianiu takich elementów . W necie trafiłem na firmę Osko-Plast, jakieś opinie o ich produktach? 
      Podczas koszenia zbóż zauważyłem że na tej blasze pod bębnem młócącym zbiera się sporo kurzu/śmieci, szczególnie po lewej stronie. Czym to może być spowodowane? Na zdjęciu słabo widać, ale jest tego sporo, urobek pochodzi z 6 hektarów pszenicy i pszenżyta. To moja pierwsza przygoda z kombajnem więc proszę o wyrozumiałość 
      Pozdrawiam 

• Przez Morela15
      Witam
      Posiadam new holland t5.110, i wyświetla mi się błąd, taka chmurka u obok termometr, czy ktoś wie co to oznacza
    • Przez KaRoLuS
      Cześć 

Mam pytanie do użytkowników 5.70 lub czegoś z podobnym systemem sit i czujników ziarna. 

1. Jak macie ustawione sito wstępne względem Górnego/dolnego??? 

2. Z jaka czułością czujników strat ziarna pracujecie i jakie dopuszczalne straty na wyswietlaczu akceptujecie przy zadanej przez was czułości? 

3. Jakie wydajności osiągacie? przy hederze 3.9 w pszenicy koło 5,5 tony poruszam sie około 3,8- 4 km/h i przy czułości 60% pokazuje spore straty stad pytania wyżej bo może mam jakieś błędy w ustawieniach lub po prostu zbyt wysoka czułość ustawiona i łapie jakieś śmieci, z tego co czytałem kombajn 10ton w godzinę powinien bez przeszkód zebrać 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj