dzarjan8111

Oznaczenia tłoka - jaki producent?

Polecane posty

dzarjan8111    63

Witam, zakupiłem rekorda po rozebraniu silnika na tłokach jest wybity  nr katalogowy tłoka oraz symbol "kj9" w sześciokącie, czy ktoś zna tego producenta? Pytam bo nie wiem czy to nie jakis chinczyk, pozatym popękały pierscienie uszczelniajace  i pękła jedna tuleja. Tłoki są w bardzo dobrym stanie.  

akmaly    436

kj9 to symbol kontroli jakości - nie martw się , chińczyk takiego znaku raczej nie nabił.

• Thanks 1

dzarjan8111    63

Dzieki , dziś zobaczyłem dokładnie od spodu i jest oznaczenie WSK i numer wiec raczej z Gorzyc .

Wiadomość z agroFakt.pl

poderwa    10
9 godzin temu, dzarjan8111 napisał:

Dzieki , dziś zobaczyłem dokładnie od spodu i jest oznaczenie WSK i numer wiec raczej z Gorzyc .

Bardzo dobre tłoki,teraz takich nie ma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Terracan
      Witam Panowie .Jak się reguluje gardziel żeby była idealnie w poziomie bo u mnie jedna strona jest deko niżej. Jest widzę jakaś regulacja na śrubie 12 tylko nie wiem jak to działa jak nie ma w kadłubie żadnych dziur fasolek żeby to można było podciągnąć tylko zwykle otwory .Chyba że ja czegoś nie rozumiem.
    • Przez Krzysztoflewandowski36
      witam ma moze ktos zdjecia instalacji paliwowej bizona rekorda bo moj ma zaslepiony przelew na pompie a tak byc niepowinno.i chcialbym zobaczyc jak powinno byc oryginalnie gdzie podlaczony przelew od pompy wtryskowej
    • Przez tomek1974
      Witam mam pytanie do posiadaczy Rekorda ile motogodzin wytrzymują silniki do remontu i jak to jest z tym braniem oleju ? 
    • Przez jakubsz
      Witam mam pytanie odnośnie dachu do bizona czy nowy dach będzie pasować do starej kabiny bo oryginalny dach się zarywa i ma dziury 
    • Przez Rolniczek95
      Ma ktoś instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj