Petro21

kubota m4072 czy deutz fahr 5080d

Polecane posty

Petro21    0

Witam

Przymierzam sie do kupna nowego ciągnika  .Padło na dwa modele Kubota m4072 (74km) i deutz fahr 5080d (75km). Ciągnik miał by pracowac na 20 ha(warzywa) jako pomocniczy ciągnik  .

Kubota m4072(2020r) 3.3 l 4 cylindry 74km udzwig 2,5t skrzynia 36/36 z nadbiegiem do transportu, hamulce pneumatyczne ,przedni tuz .rewers elektro hydrauliczny ,klimatyzacja ,fotel pneumatyczny ,zaczep tylny automatyczny.haki automatyczne tuz tylnego cena 170 netto 

Deutz fahr 5080d(2020r)(kraj pochodzenia włochy ) 2.9l 3 cylindry 75km skrzynia 45/45 power shift, udźwig 3600 ,przedni tuz ,hamulce pneumatyczne ,klimatyzacja ,  z resztą wyposażenia powiedział ze sie dogadamy ze dam rade się zmieścić w tych 170 netto (orientuje się ktoś może jaka cena wychodzi w standardzie tego ciągnika )

 

ciągnik miał by pracować z turem, opryskiwaczem 800l krukowiak heros waga opryskiwacza 800kg ,rozsiewacz do nawozów 1t ładownosci 

przyczepa 5 t ładowności ,kopaczka do cebuli krukowiak ,kombajn do zbioru ziemniaka anna ,sadzarka do warzyw 

 

Który waszym zdaniem ciągnik by się lepiej sprawdził na gospodarstwie

 który będzie się lepiej zachowywał przy pracy w turze

 czy Kubota da rade w tym opryskiwaczu 

 

skrzynia 45

deutz fahr 5080d.png

krukowiak.jpg

kubota.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Już ktoś tu wrzucał zdjęcie takiej kuboty z opryskiwaczem 1000l to chyba daje rade. Na plus u kuboty silnik 4 cylindry i ma sporo w standardzie, deutz za to ma większy udźwig podnośnika. Sprawdź dopuszczalną masę całkowitą bo niektóre ciągniki mają duży udźwig, a okazuje się że i tak ogranicza je dopuszczalna masa całkowita zestawu. Zdradzisz jaka cena jest tych ciągników w podstawowym wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petro21    0

Kubota standart 150 netto 

Deutz fahr to do tej pory nie dostałem tej informacji od dilera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Za mojego DF w 2016 zapłaciłem ponad 110k netto a teraz takie ceny? DF jest trochę mniejszy ale jak wsypie w rozsiewacz 2 bb po 600kg to jeszcze przednie koła są na ziemi, ale jak bym wsypal 1500kg to przy ruszaniu to bym dęba stawał. Poza tym oceniam cały ciągnik pozytywnie. Znajomy ma kubote 95KM to co jakiś czas czyszcza DPF. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi89    38

Ja bym skłaniał się do Kuboty. Silnik 4 cylindry. Bardzo skrętna a to będzie miało znaczenie w warzywach. Spora wydajność pompy hydraulicznej jak na ciągnik tej mocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12
4 godziny temu, edi89 napisał:

Ja bym skłaniał się do Kuboty. Silnik 4 cylindry. Bardzo skrętna a to będzie miało znaczenie w warzywach. Spora wydajność pompy hydraulicznej jak na ciągnik tej mocy. 

I do tego większy prześwit, co w warzywach się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

Mam 5080d keyline z przodu komplet obciaznikow do niego max 1t w rozsiewacz sypie i to trzeba uważać  a wybojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj