niewinski1

Kombajn New Holland TX32/34

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotr2021
      Witam zakupiłem ostatnio kombajn New Holland 1530 i parę rzeczy pasuje przy nim zrobić przed sezonem, i takie pytanie poratuje ktoś katalogiem części i instrukcją obsługi do niego?
    • Przez Radzio10541
      Witam. Panowie jestem na etapie zamawiania nh 5.80 i zastanawiam się czy warto inwestować w rozrzutnik plew dodatek 16tys. netto Kombajn głównie będzie kosił zboża i słoma  będzie zbierana. Z tego co mi dealer mówił to rozrzutnik napędzany jest od sieczkarni słomy i żeby on działał musi ona pracować nawet na pusto. I tu moje pytanie do użytkowników jak to rozwala plewy faktycznie równomiernie czy raczej tylko na boki, ile może więcej spalić silnik ON przy pustej pracy sieczkarnia.

• Przez 5544332211
      Witam stoję przed wyborem kolejnego kombajnu a mianowicie pracował by on na areale 140 ha wraz z usługami . Tyle że 100 ha to zboża (usługi ) a 40 ha kukurydza (moja ) który z podanych wyżej maszyn byście polecili ? biorę pod uwagę bardziej nh ale  także dominatora 88 . No i tu również kolejne pytanie jak już tx to 32 czy 34 ? z tego co się orientowałem to różnią się tylko mocą , ten mniejszy ma 155 km a większy około 180 tyle że w tym większym przestraszyła mnie trochę pojemność bo ma aż 7800 a mniejszy 6600 co pewnie przekładało by się na spalanie . Głównie chodzi mi abyście podpowiedzieli mi jak z awaryjnością , dostępnością części i kosztem utrzymania ? Z góry serdecznie dziękuje 
    • Przez SlaSzy
      Witam , w okolicy jest tc 5070 do sprzedania , chciałbym sie zapytać o słabe punkty tych kombajnów, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem ?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Mam problem z niedziałającym silnikiem elektrycznym służącym do regulacji obrotów przekładni bezstopniowej młocarni. Nowy kosztuje ok 2000zł, a używanego pochodzącego z serii TX nigdzie nie można dostać. Dlatego moje pytanie brzmi, czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa ze zgodnością wyżej wymienionego silnika z nowszymi seriami typu TC,CX, CSX itp.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj