zetor844195

Skup marchwi przemysłowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor844195    0

Witam. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakis zakład skupujący marchew przemysłową??? Jest u mnie w okolicy ale jakos nie uśmiecha mi się 3ha marchwi odstawiać prawie przez pół roku. Moze mógłby ktoś polecić jakąś dobra przetwórnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor844195    0

Jestem z kujawsko-pomorskiego, więc dobrze by było w moim województwie, ewentualnie ościenne czyli wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1
2 godziny temu, zetor844195 napisał:

Witam. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakis zakład skupujący marchew przemysłową??? Jest u mnie w okolicy ale jakos nie uśmiecha mi się 3ha marchwi odstawiać prawie przez pół roku. Moze mógłby ktoś polecić jakąś dobra przetwórnie???

Na jakich glebach uprawiasz tą marchew? Opłacalny to biznes jest?

Jakaś przetwórnia jest w woj. łódzkim w Zduńskiej Woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
zetor844195 napisał:

Jestem z kujawsko-pomorskiego, więc dobrze by było w moim województwie, ewentualnie ościenne czyli wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie

jesli na susz to Jaworski suszarnia warzyw woj. mazowieckie okolice Błonia kolega uprawiał to grosze 17÷22 grosze za kg


w Lipnie masz dwie chłodnie w kujawsko pomorskim sporo jest chłodni mrozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor844195    0
20 godzin temu, krzychu94 napisał:

Na jakich glebach uprawiasz tą marchew? Opłacalny to biznes jest?

Jakaś przetwórnia jest w woj. łódzkim w Zduńskiej Woli

Uprawiam marchew na glebach od II klasy aż do V, tyle tylko że na V czasami ciężko jest utrzymać redliny

20 godzin temu, gosciu506 napisał:

jesli na susz to Jaworski suszarnia warzyw woj. mazowieckie okolice Błonia kolega uprawiał to grosze 17÷22 grosze za kg

 

w Lipnie masz dwie chłodnie w kujawsko pomorskim sporo jest chłodni mrozni

 

Właśnie do Jaworskiego uprawiam i generalnie jestem zadowolony, tyle tylko że maja drugi zakład w Dobrym Mieście koło Olszyna i transport tam jest trochę kosztowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franklin328    9
Dnia 6.01.2021 o 16:56, zetor844195 napisał:

Uprawiam marchew na glebach od II klasy aż do V, tyle tylko że na V czasami ciężko jest utrzymać redliny

Właśnie do Jaworskiego uprawiam i generalnie jestem zadowolony, tyle tylko że maja drugi zakład w Dobrym Mieście koło Olszyna i transport tam jest trochę kosztowny

Przyjmuje wszystkie ilości, czy tylko samochodowe? Jak tam z ceną w tym sezonie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj