Polecane posty

Gość   
Gość

U mnie skoszone 1ha. wilgotność po kombajnie 8.2% ile?.... przyczepa d-47 plus 15cm zakładki. myślę że 4t powinno być. Nie wygląda ale sypie. Nie chwalę się tylko pisze jak jest, resztę atakuje w środę .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xerkses napisał:

Komagra Prostki 2280 zł

Te prostki koło Grajewa? To komagra ma tam skup?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2347
4 godziny temu, rocknrollnik1 napisał:

Kętrzyn na dziś propozycja 2320 zł/t.

w jakich okolicach takie ceny?

Kto tam w Kętrzynie skupuje ?? Wipasz??  Czy może mowisz o tym skupie przy wjeździe od strony srokowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

na ul  Zbożowej, nie pamiętam nazwy .Od kolegi namiar dostałem .Będę miał do nich z 50 km ,podobno zawsze przyzwoicie płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xerkses napisał:

paktofonikas1987 : tak to koło Grajewa i jest tam skup

Podzielisz się jakimś namiarem na nich?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

Z daleka rzepaki brązowe, ale w łanie łodygi zielone prawie do samej góry. Myślę że w tym tyg jeszcze nie będzie młócenia. LSW

Sam nie wiem czy z przyczepy sprzedawać czy przetrzymać, a jak do tego podchodzicie?

Edytowano przez casefarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

I braki w Europie towaru, wczoraj spadł na giełdzie to obcieli, dzisiaj się trochę odbil zobaczymy co jutro zrobią 

Edytowano przez tommy66692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3522
1 godzinę temu, Mecha napisał:

A może po 1200

Po tyle szybciej będzie pszenica niż rzepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumcajs73    53
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Poniżej 2 -2,2 tyś nie zejdzie ,za słabo sypie

Też tak myślę a nawet coś mi się wydaje że 2200 -2300 na początek no ale pożyjemy zobaczymy.Dzisiaj można sprzedać za 2410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064
13 godzin temu, casefarmer napisał:

Sam nie wiem czy z przyczepy sprzedawać czy przetrzymać, a jak do tego podchodzicie?

o cenach obecnych nawet nie marzyłeś; pomyśl jaka była cena w roku ubiegłym; chytry dwa razy traci - takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    327

dziś sprzedana pierwsza przyczepa. cena wyjściowa 2410. zł. zaolejjenie 43 wilgoć 7. cena końcowa wyszła mi 2438 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Mazowieckie Bugaj cena wyjściowa 2350 netto wilgotność do 9 zanieczyszczenie do 4 zaolejenie min 40 %. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodzi    15

LSW Kozak 2300brutto, Suszek 2200brutto do dogadania, Solarcorn Krzczonów 2230netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj