Polecane posty

Andpol    945

Deszczu brak to i rzepaku mniej będzie a zapowiadali rekordowe zbiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

No jutubery już na rekordy szli, jeden to mówił że niedźwiedzie nie wyrobią z odbiorem od kombajnu

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227
9 godzin temu, tommy66692 napisał:

No jutubery już na rekordy szli, jeden to mówił że niedźwiedzie nie wyrobią z odbiorem od kombajnu

hehe ten od niedzwiedzi to niech najpierw się czegoś dorobi a nie pokazuje tatusia włości

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188
k110 napisał:

O kim mowa za tymi niedźwiedziami ? Bo ja nie w temacie:-)

Azykstrobiluryna😅wpisz w youtube czy niedźwiedź da radę albo malinowa rakieta

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

I jaki z tego wniosek?

Że w żniwa nie dadzą więcej jak 2tys brutto ?

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A cóż tak czerwono na giełdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Spekulacja szykuje rolników na niskie ceny w żniwa, trzeba magazynowac rzepak.

Edytowano przez mickas092
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście,jak już nie będziemy go mieli w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    162

Raczej po ptakach, spóźniłem się i nie podpisałem kontraktu, Matif poniżej 500 euro, będzie masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2415

Jak to się spóżniłeś ? Przecież cały kwiecień i maj można było podpisać w dobrych pieniądzach . To gdzie byłeś że nie podpisałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    162

Nigdzie nie byłem, tąpnęło i kontrakty u mnie poszły 200 w dół w kilka godzin. Teraz nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nadal czekają ślepo na te 2500 a już za chwilę 2000 nie będzie 

Widzę po swoim skupie. Dwa tygodnie nie było żadnej umowy. Zajeżdżam robić umowę 2100 , rozmowa z centralą cena -50 

 

 

Edytowano przez grzesiekrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3437

A 2000 W ŻNIWA TO ZŁA CENA ,ja nie podpisałem po 2400 ,bo liczę że póżniej będzie droższy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

Chybaże zrobią jak pisałem wcześniej 2tys ale brutto... ja się też nastawiam na przetrzymanie chociaz do listopada grudnia, kontraktow trochę popisali cwaniaki a w żniwa i tuż po może się okazać że trzeba ceny podnosić bo towaru mało...jeśli nakosze chociaż  na auto suchego to sypie, może trochę pszeniczki sprzedam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    162

Jak Matif i Giełda za Oceanem sztucznie zejdzie o 1/3 to nasze przetrzymywanie do stycznia może wiele nie dać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

Nie wiem, ale wydaje mi się, że kontrakty mają podpisane więc będą się musieli wywiązać...

Teraz spadki bo oleje przecenili trochę, ciężko przewidzieć jak będzie ale mam podobne zdanie to miwigosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    945

Jak 2 tysi brutto w żniwa będzie to i tak sprzedam bo przechować to mogę ale potem ze sprzedażą problem bo skupy biorą tylko w żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2415

Po dzisiejszych spadkach -21 euro , na 477 euro , to o cenie 2000 zł to już raczej można po marzyć , bardziej 1800 trzeba się nastawiać  .  Z 60% spodziewanego plonu zakontraktowane , ale te 40% też by się chciało dobrze sprzedać . 

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj