Polecane posty

Rumcajs73    53
4 godziny temu, TR_FCB napisał:

Witam, jeśli ktoś potrzebuje jeszcze RSM, mogę pomóc, calosamochodowo: 

32 2450 

28 2350 

28s 2380

26s 2350 

 

alternatywa dla drogiego mocznika:

pulgran s 40/14 BB 2850 

 

ceny netto z dostawa 

Oj jeszcze trochę za drogo.RSM powinien spaść spokojnie poniżej 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3561
Rrolniik napisał:

pokazywał mi ofertę z hurtowni to zamienni roundapu 10l 430 netto 

😲🤯może źle zobaczyłeś i 20L tyle kosztuje, ja kupiłem 198zł/10L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piffpaff    316

dziś rozmawiałem z kierowcą co jeździ na cysternie to mówił że rozmawiał z rozlewowym rsm w Puławach podobno zbiorniki z rsm są praktycznie pelne i boją się że albo wstrzymają produkcję albo zmniejsza tak żeby tylko linia pracowała na minimum mocy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
56 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

😲🤯może źle zobaczyłeś i 20L tyle kosztuje, ja kupiłem 198zł/10L

dobrze zobaczyłem, to była oferta z hurtowni, na stanie glifosatu już nie mają, pustki, chcą kupić ale w hurtowniach ceny kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8691    26

no właśnie zawsze glifosat był do zwalczania perzu najtańszy a teraz graminicyd tańszy  w ziemniaku leopard 3l/ha ok 90zł kukurydza nikosulfuron 1,5l/ha ok 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3561
Rrolniik napisał:

odbierałem dziś opryski i odżywki w starej cenie, sprzedawca tydzień temu mówił że w hurcie ceny +20-60% dzisiaj mówi że nieaktualne bo +40-100% do góry w hurtowniach

rzuciłem okiem na sklepy internetowe to ceny wzrosły mniej więcej 10% względem cen z marca. póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Z glifosatem to prawda brak na rynku i cena mocno wyśrubowana w tym roku już z 8 podwyżek było na tej substancji. Tak jak koledzy piszą zmianowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3184

Dzisiaj kupowałem jakoś NOWOŚĆ zamiast 360sl to 180sl.

Co do glifosatu to niema co się czepiać bo już od dawna chcą go wycofać.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3184

Ta za 100zł 5l bo łaki będę palił i qq siał na wiosnę.

Gdzieś mało ziemi się zrobiło a trawy dużo.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8956
2 godziny temu, Piffpaff napisał:

dziś rozmawiałem z kierowcą co jeździ na cysternie to mówił że rozmawiał z rozlewowym rsm w Puławach podobno zbiorniki z rsm są praktycznie pelne i boją się że albo wstrzymają produkcję albo zmniejsza tak żeby tylko linia pracowała na minimum mocy

Dobrze kurna...zaraz będą prosić żeby brać🤠 i gratulacje dla tych co biora po 3tys nawozy👍

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3561
Strongman napisał:

Co do glifosatu to niema co się czepiać bo już od dawna chcą go wycofać.

niby chcą go wycofać, a drugiej strony to jeśli by to miało być prawdą to czy Ciech by był na tyle głupi aby utopić mase pieniędzy na na kijowego Helvetika aby móc go sprzedawać raptem przez 2 lata? ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    995

Halvetic szału nie robi, w dawce 4l łąka nie bardzo chciała uschnąć, dopiero przy 6l jest dobry efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Panowie robię w branży handlowej nawozy i środki i mówię wam, tak sztucznego nabijania cen i marż nie było nigdy w tej branży, punkty chcą się nachapac za wszystkie czasy, że środkami każdy chce wyczyścić magazyny, grupa azoty jeszcze ani jednej tony nie wyprodukowała po drogim gazie 

Dodam że niektórzy pobrali miliony tarczy covidowej i teraz kolejne miliony chcą szybko zarobić albo będzie bojkot punktów albo będziemy płacić 

Edytowano przez tommy66692
  • Like 6
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj