Polecane posty

Mariusz2903    1286
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Głupiego szukasz🙆🏻‍♂️

Pytanie było ironiczne i spodziewałem się takiej odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom50    69

Za zaliczkę to na wczasy. Nawozy a konkretnie 24 tony canwilu po 930 netto i 24tony saletrosanu po 1020 netto kupiłem w lipcu. Szkoda że tylko tyle kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
2 godziny temu, gustaww napisał:

Wczoraj pytałem jak idzie produkcja na azotach osoby tam pracującej... idzie pełną parą i auta ciągle załadowane odjeżdżają.

Dokladnie.  Takie samo info mam, wszystko na zachód,  a nas maja w .......

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25519
8 minut temu, olkosio napisał:

ja chętnie 5 ton saletry na mieszkanie w Warszawie zamienię. hehe 

 

Piszemy umowę i jutro dowożę Ci 5 ton saletry. Tonę mocznika dorzucę gratis🤭

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
7 godzin temu, andrzej1988 napisał:

nie kupiłem bo na wiosne raptem do posiania 1.70 ha soi i tyle. Bardziej mnoe azot interesuje a w szczegolnosci rsm ktory niby jest zamowiony u Caryka ale krętacz coś kombinuje.

Jak po starej cenie masz zamówione to zapomnij ze ci sprzeda taniej. 

Ja w Agro tersie w Hrubieszowie pod koniec gdzieś sierpnia zamówiłem saletrę I saletrosan po 1500 brutto i do tej pory jej nie mam. 

W rozmowie z handlowcem usłyszałem tylko że nie mają nawozów a jak będą mieli to i tak mi po tej cenie nie sprzedadza a tak w ogóle to jemu "jest lotto" czy ja ten nawóz dostanę czy nie. 

Tak się traktuje klientów w tej firmie 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

A zaraz Ci napiszą, panie a czemu pszenicy w żniwa nie sprzedajesz tylko trzymasz aż zdrożeje , nieuki xD 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80marcin    28
10 minut temu, robercikj100 napisał:

Jak po starej cenie masz zamówione to zapomnij ze ci sprzeda taniej. 

Ja w Agro tersie w Hrubieszowie pod koniec gdzieś sierpnia zamówiłem saletrę I saletrosan po 1500 brutto i do tej pory jej nie mam. 

W rozmowie z handlowcem usłyszałem tylko że nie mają nawozów a jak będą mieli to i tak mi po tej cenie nie sprzedadza a tak w ogóle to jemu "jest lotto" czy ja ten nawóz dostanę czy nie. 

Tak się traktuje klientów w tej firmie 

A magazyny pełny nawozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Byłem pytałem, mają ale nie sprzedadzą,

Podejrzewam, że chcą się nachapać na różnicy cen  w dostawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966
20 minut temu, robercikj100 napisał:

Jak po starej cenie masz zamówione to zapomnij ze ci sprzeda taniej. 

Ja w Agro tersie w Hrubieszowie pod koniec gdzieś sierpnia zamówiłem saletrę I saletrosan po 1500 brutto i do tej pory jej nie mam. 

W rozmowie z handlowcem usłyszałem tylko że nie mają nawozów a jak będą mieli to i tak mi po tej cenie nie sprzedadza a tak w ogóle to jemu "jest lotto" czy ja ten nawóz dostanę czy nie. 

Tak się traktuje klientów w tej firmie 

Masakra, po tym sezonie część rolników zacznie  pisać umowy na takie transakcję. Takich handlowców powinno się na  czarna liste wywiesic i żaden rolnik nie powinien kupić nic od nich.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
23 minuty temu, robercikj100 napisał:

Jak po starej cenie masz zamówione to zapomnij ze ci sprzeda taniej. 

Ja w Agro tersie w Hrubieszowie pod koniec gdzieś sierpnia zamówiłem saletrę I saletrosan po 1500 brutto i do tej pory jej nie mam. 

W rozmowie z handlowcem usłyszałem tylko że nie mają nawozów a jak będą mieli to i tak mi po tej cenie nie sprzedadza a tak w ogóle to jemu "jest lotto" czy ja ten nawóz dostanę czy nie. 

Tak się traktuje klientów w tej firmie 

Jak sie sytuacja unormuje i bedzie latał, szukał klienta to mu powiedz ze ci tez lotto gdzie kupisz ale napewno nie u niego🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel2678    56
45 minut temu, Agrest napisał:

Piszemy umowę i jutro dowożę Ci 5 ton saletry. Tonę mocznika dorzucę gratis🤭

no no nie bądź taki narwany bo mieszkanie pod kredyt który przewyższa wartość mieszkania.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293
23 minuty temu, robercikj100 napisał:

Jak po starej cenie masz zamówione to zapomnij ze ci sprzeda taniej. 

Ja w Agro tersie w Hrubieszowie pod koniec gdzieś sierpnia zamówiłem saletrę I saletrosan po 1500 brutto i do tej pory jej nie mam. 

W rozmowie z handlowcem usłyszałem tylko że nie mają nawozów a jak będą mieli to i tak mi po tej cenie nie sprzedadza a tak w ogóle to jemu "jest lotto" czy ja ten nawóz dostanę czy nie. 

Tak się traktuje klientów w tej firmie 

Na placu u Caryka w Suścu też stał RSM  w mauzerach czyli towar był w dniu zamówienia a pózniej mi kur...a gada że trzreba była zapłacić w trakcie zamówienia gdzie nigdy tego nie robiłem i płaciłem po odbiorze  np po 2 miesiącach jak towar dojechał i mimo już wyzszych cen miałem cene z dnia zamówienia a teraz kur...a kombinuje. Od ładnych paru lat z nim handlowałem i było ok a teraz coś mu się popieprzyło. Zauważyli pewnie że cena idzie nagle w góre i trzymają żeby sami zarobili. Takie krętactwo. Zaobaczymy co bedzie po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25519
11 minut temu, Pawel2678 napisał:

no no nie bądź taki narwany bo mieszkanie pod kredyt który przewyższa wartość mieszkania.

Myślisz że aż tak?

To się nie piszę🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Wszystko się może zdarzyć, ale wydaje mi się, że scenariusz został dawno napisany i leży w sufladach grubych ryb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25519
5 minut temu, andrzej1988 napisał:

Na placu u Caryka w Suścu też stał RSM  w mauzerach czyli towar był w dniu zamówienia a pózniej mi kur...a gada że trzreba była zapłacić w trakcie zamówienia gdzie nigdy tego nie robiłem i płaciłem po odbiorze  np po 2 miesiącach jak towar dojechał i mimo już wyzszych cen miałem cene z dnia zamówienia a teraz kur...a kombinuje. Od ładnych paru lat z nim handlowałem i było ok a teraz coś mu się popieprzyło. Zauważyli pewnie że cena idzie nagle w góre i trzymają żeby sami zarobili. Takie krętactwo. Zaobaczymy co bedzie po nowym roku.

No w tym wypadku jak już był towar dla ciebie to jednak kasa powinna się zgadzać i dobrze było zapłacić za towar, zwłaszcza że zazwyczaj po 2 miesiącach odbierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
37 minut temu, GRZES1545 napisał:

Masakra, po tym sezonie część rolników zacznie  pisać umowy na takie transakcję. Takich handlowców powinno się na  czarna liste wywiesic i żaden rolnik nie powinien kupić nic od nich.

Nie sądziłem, że będzie potrzebna  umowa na taki zakup. Gdybym wiedział że będzie taka sytuacja to bym nawet zapłacił żeby mieć po starej cenie. A teraz w plecy jestem pewnie z 1000 zł na każdej tonie. Żeby jeszcze człowiek przeprosił to jeszcze takie słowa że mu lotto i tak naprawdę to nikt nie wie czy ja coś u niego zamawiałem czy nie. Normalnie ręce opadają na takie podejście. 

 

Edytowano przez robercikj100
  • Sad 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
40 minut temu, mano napisał:

Byłem pytałem, mają ale nie sprzedadzą,

Podejrzewam, że chcą się nachapać na różnicy cen  w dostawach.

W Agro tersie? 


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131
Przed chwilą, Bercik92 napisał:

Cena gazu spadła o 25% niedługo uruchomią NS2 więc może cena saletry spadnie...

Pewnie proces spadania ceny saletry bedzie trwal min rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majster545    15
46 minut temu, tommy66692 napisał:

To wtedy GA będzie się tłumaczyć że to działa z pół rocznym opóźnieniem

Oby nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj