Polecane posty

yacenty    3883

no własnie te 1125 jest od OSA


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Może masz bliżej do fabryki, przez co transport tańszy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

no Ok, 60km różnicy


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

Zamówiłem dzisiaj ultrę 8 za 1895 netto. Ogólnie nawóz ten trudno dostępny i mówi się że spore podwyżki na wieloskładnik idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2137
4 minuty temu, yacenty napisał:

no Ok, 60km różnicy

A mówią, że transport się nie opłaca, a tu proszę za 60km dodatkowej drogi ta sama firma życzy sobie na aucie prawie 900zł więcej😀


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

U nas ram 32 na lokalnym składzie przekroczył cenę 1300 brutto. Sól potasowa ponad 1600 brutto. Nie kupuje nawozu ni uja. Podejrzewam że azoty stanieją w zimie jak nie będzie popytu który teraz jest napędzany paniką, to samo sól

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2460
10 godzin temu, przemek28_28 napisał:

Akurat pracuje w branży budowlanej/wykończeniowej w 2006/2007 tez tak było. Trzeba poczekać pol roku/rok i bedzie normalnie.

Jestem tego samego zdania .

@yacenty czyli rsm cały czas tanieje . Przedwczoraj pisałeś że jest 1200 , wczoraj cos 1180 , a dziś już 1125 zł . Już byś był do tyłu 2000 zł na samochodzie , kupując 3 dni temu .

 

 

  • rsm32 112
Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

on dalej jest w tych cenach, kwestia ofert różnych firm


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3593

a według mnie nie będzie tego "normalnie" bo niby po co pare dni temu już określili że minimalna w 22r będzie wynosić 3 tys brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69
7 godzin temu, misio3p napisał:

A mówią, że transport się nie opłaca, a tu proszę za 60km dodatkowej drogi ta sama firma życzy sobie na aucie prawie 900zł więcej😀

To kupuj sam towar bez transportu i cena bedzie inna. A nawoz bedziesz odbieral we wlasnym zakresie np zlecisz na gieldzie transportowej ja tak nieraz robilem i taniej bylo i na transport fv na 23% dostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszpl    6
8 godzin temu, vat napisał:

Dostałem właśnie ofertę na Holist PK 1600 brutto. Dobra cena? Jak ten nawóz się sprawdza, bo nigdy go nie stosowałem

Raz kupiłem i więcej nie chce, ręce całe pocięte miałem bo tak strasznie zbrylony był nawet młotek za bardzo nie pomógł 😅

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

pszenica stanieje to i nawozy stanieją, ja kupiłem ultra dap i ultra kali po 26220 i 1170 netto. łączone auto. tyle a żeby starczyło na jesień, a wiosną się resztę potasu i inne składniki dorzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2460
13 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

a według mnie nie będzie tego "normalnie" bo niby po co pare dni temu już określili że minimalna w 22r będzie wynosić 3 tys brutto...

No , a co ma wspólnego minimalna 3 , czy 4 tysiące brutto z ceną nawozów czy tym bardziej ceną stali , jak to jest trend ogólnoświatowy . Chyba że cały świat widzi że w Polsce płaca minimalna lekko wzrośnie , to trzeba ceny stali i innych produktów podnieść , bo Polska to wyznacznik cen dla całego świata . Bądz poważny .

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Minimalna ma pośrednio wpływ. Wywołuje ona inflację. Nie łudził bym się że nawozy jakoś drastycznie stanieją a na pewno nie wieloskladniki. Jak będą na jesień znowu lokdalny to jest taka szansa w innym wypadku raczej nie ma szans żeby poli 6 zeszła poniżej 2 tys. 

Co do rsm to na lipiec są jakieś ograniczenia. Duży skład w okolicy dostał tylko 10 beczek na lipiec. Ciekawe z czego to wynika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

co roku tak było, ze na czerwiec i lipiec były jakieś limity. Może są jakieś limity produkcyjne i powiedzmy, zakład może wyprodukować 100 ciężarówek dziennie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

saletrosan26 - 1140 netto :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
kamil18fmr napisał:

saletra 1260 brutto. chyba ich po--baooo

bierz bo to jedna z najlepszych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj