Polecane posty

PAN88    1761
11 godzin temu, dejmian90 napisał:

Woj. Podlaskie 

Powiat zambrowski

Mocznik-1520

Saletra-1150

Polifoska 6-1670

Polifoska 8-1720

Saletrzak-1040

Salmag-990

Narazie czekam nie zamawiam. Chyba drożej już nie będzie. 

Jeżeli pszenica będzie dalej droga  to i nawóz zdrożeje 

To wg cen jak ja zamawiane to Saleta 150 do przodu saletrzak 160 do przodu a mocznik płaciłem  1250 lub 90 trzeba by na fakturę zobaczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

Podobno ceny zbóż i paliwa są obecnie na tendencji spadkowej, nie wiadomo tylko czy to zmiana kursu stała,  czy tylko chwilowa zadyszka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
11 godzin temu, danielhaker napisał:

Zależy jaką kto ma strategię nawożenia. Potas lepiej działa gdy jest dzielony pod kolejne pokosy a wtedy 10-30 to zbyt duży stosunek, bo za mało fosforu. Ja sieję polifoskę 8 a resztę potasu dokładam gnojówką i solą po skoszeniu kolejnych pokosów

Na dziś sól 1340, polidap 1860, superfosfat 940, ultra 8 1600, poli 6 1650, poli krzem 1530, NPK 8-15-30 (Ultra 5?) 1410zł

skad ultra 8? i jaka ilosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55
Dnia 25.01.2021 o 19:04, dejmian90 napisał:

Woj. Podlaskie 

Powiat zambrowski

Mocznik-1520

Saletra-1150

Polifoska 6-1670

Polifoska 8-1720

Saletrzak-1040

Salmag-990

Narazie czekam nie zamawiam. Chyba drożej już nie będzie. 

to ja w listopadzie płaciłem 

saletra 950

mocznik 1215

NPK 1470

Fosforan 1680 ceny brutto 

muszę jeszcze dokupić korn-kali i trochę kredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicia433    79

holist 15-30 1400 ultra 4-12-32 1380 polifoska 8 1715 ultra8 1620 pulgran s 1380 saletromag 1060


powiat Złotowski, handel wojtasik i agrolok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
Dnia 26.01.2021 o 11:37, ahten napisał:

skad ultra 8? i jaka ilosc?

Nadaje się ta ultra wiosna na ozime jak z jej rozpuszczalnością? Salmag czy saletrzak to samo

Dnia 21.01.2021 o 21:24, cobra napisał:

tez mi sie nie chce wierzyc aby mieli 10 zł  🙂

Za 10 zł to by nawet faktury nie wypisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladirol    72

ceny nawozu kosmos mocznik 1700 netto całkowicie niedostępny aż sprzedawca mi odradził kupno mimo że w tej cenie i tak bym nie kupił Saletra 1050 netto i pewnie w poniedziałek podwyżka a ludzie kupują więc nakręcają rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Też sprzedawca mi mówił że gdyby dziś miał dostawę to Mocznik 1700brutto. Ale brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak    57

Dzisiejszy zakup: polifoska 6 worki- 1680 saletra worki- 1130 sól potasowa worki- 1480 salmag big- 1050 ceny brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
Dnia 22.01.2021 o 18:40, Agrest napisał:

Żeby było gdzie trzymać to czemu nie, ale ryzyko że worki się rozpadną.  25t to śmiało na 5 lat. 

Kupiłem dziś 900 brutto Agrochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Sorki nie wiem jak się stało że zacytowałem Twój post chodziło mi o post kolegi wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12

Wszystko drożeje saletra , mocznik polidap cena polidapu już ponad 2000 zł od lutego niby grupa azoty podwyżka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drożeje bo wiedzą że chłopki jak zobaczą że drożeje to rzucą się jak hieny na padlinę, byleby sąsiadowi pokazać że ja już mam.   xD

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

przegrałem sezon, bo kupiłem w czerwcu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ja końcem października kupiłem, po odliczeniu kasy z bonu wyszła niecałe 860 brutto. Tona pszenicy znacznie przewyższy cenę saletry


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Saletrosan 1160, Saletrzak 970, Polidap 2120, sól potasowa 1470, amofoska 5-10-25 1350, polifoska 6 1700 

Północne Mazowsze 


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj