Polecane posty

Audi213    143

Panowie w zapytaniu o ofertę saletry dostałem trzy. Saletra z Pulanu, Anwilu i Yara Bela Prilled N. Miał ktoś styczność zwłaszcza z tą ostatnią i ma jakieś porównanie, bo różnica cenowo wychodzi spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek902    26

Ja miałem w tamtym roku Yarę ale Extran i super się ją siało, nawet wiatr mocno nie przeszkadzał, gruba granula i zero zbryleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audi213    143
1 godzinę temu, AndrzejLempart napisał:

wczoraj zamówiłem saletrę amonową z anwilu, 2 samochody po 955 netto/t

Masz jakieś porównanie z Pulanem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przedstawiciel agroloku namawia na nawóz z Hajnówki. ( Niby ma być to ultra 8 bo podobno pochodzi z tej samej fabryki w Rosji ale ma o 2% mniej siarki.). Ktoś się spotkał z tym? Czy to przypadkiem nie bialfoska? Jakieś opinie?

Edytowano przez ramzes10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas Ultra8 1550 Polifoska 6 1600 ceny brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ultra 8 - 1520 brutto a ta bialfoska 1450 brutto i pewnie jeszcze parę zł by urwał. Na całym składzie koło 2 tys różnicy więc warte zainteresowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Jeśli to ta bialfoska co ja myśle(A nie wymysł Agroloku)to bierz.Siałem kilka lat i złego słowa nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Parametry takie same jak ultra 8 tylko mniej siarki, więc z tego co w necie sprawdziłem to raczej bialfoska. Jutro się upewnię. Jest to jednolitą granula. Bo czasami są to tylko mieszaniny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67
10 godzin temu, ramzes10 napisał:

Przedstawiciel agroloku namawia na nawóz z Hajnówki. ( Niby ma być to ultra 8 bo podobno pochodzi z tej samej fabryki w Rosji ale ma o 2% mniej siarki.). Ktoś się spotkał z tym? Czy to przypadkiem nie bialfoska? Jakieś opinie?

Daj znać co to za nawóz? Z agroloku raz coś tylko kupiłem na naszym terenie to oni ceny mają z kosmosu na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianbob    0

Co powiecie o tym nawozie MacroSpeed Power npk(S) 12,15,21(20) cena 1260 netto. Przedstawiciel mówi żeby dać pod Kuku 200kg w podsiewacz i 250kg rzutowo, zamiast Korn kali i ultra Blac Dapu. Co powiecie o takim rozwiązaniu i cenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

Moim zdaniem za mało potasu będzie na kukurydzę. Chyba, że masz zasobności potasu wysokie i zostawiłeś słomę w poprzednich latach. Poza tym cena jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

Tym nawożeniem zaspokajasz ok. połowę potasu potrzebnego kukurydzy na przyzwoity plon, tak więc ja bym dorzucił do tego jeszcze ok 100 -150kg tego nawozu, a najlepiej ze 100kg soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamson330    48

Czy brał ktoś z Was na dłuższy termin płatności nawozy itp z Agroloku ? 

Wymagają zawarcia Umowy Współpracy, wg mnie bardzo niekorzystnie skonstruowanej jeśli chodzi o strone rolnika. 

Umowa na czas nieokreślony, 3 miesiąca wypowiedzenia. 

Wczesniej juz z nimi wspolpracowalem. Zwyzka ceny wychodzi ok 1,2%/ miesiac a tu jeszcze takie coś. 

Pachnie niewolnictwem

20210114_184326.jpg

Edytowano przez adamson330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj