mario989

Ustawienie wyprzedzenia zapłonu w Renault 145-14 silnik mwm turbo

Polecane posty

mario989    0

Mam problem z ustawieniem wyprzedzania zapłonu w Renault 145-14 silnik mwm turbo.

Zimny silnik ciężko odpala i długo trzeba nim kręcić, dymi na biało. Po odpaleniu zapala normlanie. 

maarianek88    11

Witam.

Sprawdź czy zgadzają ci się numery pompy wtryskowej, jeśli tak to kąt na 23 stopnie, 6,10 mm przed GMP pierwszego tłoka, wtryskiwacze na 180 bar.

Renault 103-145+mwm_226-4.2_6.2_228-6.jpg

Edytowano przez maarianek88

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziutek92
      Witam panowie czy kosz walka wom jest jakieś magiczny sposób bez rozpołowienia pomiędzy skrzynia a mostem? Czy idzie go wyciągnąć z którejś stronimy z lewej bądź z prawej po wykręceniu pompy?

• Przez traktorzystaJakub7211
      Witam mam problem z szarpiącym (włącza i wyłącza się) napędem w aresie 710, podług tego miga też kontrolka od napędu,dodam że ładowanie jest i licznik działa normalnie, bo wiem że jedno z drugim mają coś wspólnego. Czujnik przy pedale chamulca sprawdzony. Wiem że elektryka w aresach jest problematyczna więc może ktoś spotkał się już z takim problemem i podpowie coś.
    • Przez pelepele22
      Panowie nie typowa sprawa. Już nie wiem w czym tkwi problem. 
      W  mojej renówce zaczęło ślizgać się sprzęgło. 
      rozpołowiłem wymieniłem łożysko 1 stopnia , ściągnąłem docisk, koło zamachowe zawiozłem do firmy, która zajmuje się regeneracja sprzęgła. Zregenerowali tarcze napinali nowe płytki , skrobali koło zamachowe i docisk jest to sprzęgło dwutarczowe firmy luk. Założyłem ponownie wszystko ustawiłem odległości pierwszy stopień 3 mil drugi 5mm i nie wysprzegla . Nie mogę wrzucić biegu chcąc wrzucić, ciągnik powoli rusza dopiero gdy zaciągnę drugi stopień to w tedy mogę swobodnie wrzucić bieg . Co może być przyczyna bo już ręce opadają 4 razy go rozpolawialem  

• Przez Domek96
      Witam zerwała mi się linka walka wom,jej długość całkowity 1800mm,mogę od ręki kupić nową tylko krótszą 1450mm czy będzie pasować jak założyłbym krótszą       Renault 75.14 rok1984 
    • Przez ziutek92
      Witam panowie zacząłem rozbiórkę swojej areski i zatrzymałem się w tym miejscu i nie wiem co zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj