danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Roman176    4602
Dnia 16.10.2021 o 11:14, Ulman napisał:

Tu nawet nie chodzi o luksus ale o to że sk***ysynu nowy podatek  chcą wprowadzić. PIS to lewicową swolocz która będzie nieustannie podnosić podatki mimo że otumaniony elektorat właśnie stwierdził że Polski Ład te podatki obniży. Morawiecki zagrał na nicie zawiści ciemnych mas. Podatek od luksusu musi dotyczyć tych złych bogatych a wiadomo że socjalistyczny elektorat uwielbia jak rząd dopieprzy tym co do czegoś doszli. 

czym sie martwisz w budce parkingowej przeżyjesz ....


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
Dnia 16.10.2021 o 12:50, jacus napisał:

jesli pisze glupoty to wlasnie temu ze ciagle ogladam kanal 24 zamiast 22 jak ci madrzy.😭

zobacz jak wygląda kawa na ławę a śniadanie rymanowskiego   sam rymanowski przyznał ze musiał przerywać w tvn polityką pis jak coś gadali dobrze 

2 minuty temu, racyl napisał:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PODWYŻKI DOSTALI SPRAWIEDLIWIE WSZYSCY. NAJPIERW RZĄDZĄCY I PREZYDENT PODNIEŚLI SOBIE WYPŁATY A TERAZ CENY WSZYSTKIEGO www.wiocha.pl”

racyl dobrze wszystko tylko te ostatnie zdanie .. oni tylko podatkami mogą podnosić  drożeje w całej EU


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
5 godzin temu, szymon09875 napisał:

No to jest rzeczywiście powód do domu te marsze ;) napalm na nich spuścić, raz a porządnie.

no wiesz co ? tam też są dzieci 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
7 minut temu, racyl napisał:

Ten pewnie też dobrze gada 😂

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „FM RMF TOMONT MF FM WODĘ PRRHA I PIG DROGIE PALIWO JEST KORZYSTNE DLA CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA. STRACĄ TYLKO CWANIACY...”

 

 

Noooo wiadomo przecież, że miliony Polaków tankujących każd3ego dnia paliwo, to zwyczajni cwaniacy.😂

Parkinson puka do drzwi juz od dawna.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947
Denwer napisał:

12 minut temu, mirro napisał:

A jakie uzbrojenie należy zabrać ze sobą?😂

wy   z atify   lepiej  zostańcie  w swoich domach   to  święto  dla  Polaków  

Yyyy znaczy, że właściwie to nie powinno tam być żadnego z tych co za wolność Waszą i Naszą...


@mirro - Alzheimer chyba... Demencja już na bank od lat kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Mało  rozgarnięty  jesteś  widać   :D  :D.  

ps.

Obecnie  węgiel  to towar  deficytowy   chiny  kupią  każdą  ilość  bo  bez  węgla  w chinach  już  brakuje  prądu.

Unijny  Zielony  ład     wyprowadzi  nas  na  takie  manowce  że  czasy  króla  świeczka  ci  się  przypomną

Zdecydujcie  jakąś  wpólną  wersje  bo  @hubertuss   pisze  że  PiS  jest  pro Putinowski   ty   że    wszystkiemu  winien   to  bardzo  ciekwę   że  raz  PiS  jest  pro  Putinowski  a  raz  wojnę  z  Putinem  rozpętuje.

Przypomnę  ci  że  embargo  na eksport  do Rosji    mamy  od  czasów  jak  rządziło  PO-PSL   a  nie  PiS.  PiS  wtedy  nie miał  nic  do  powiedzenia  bo  był  w opozycji   

No tak deficytowy nawet my od ruskich musimy ściągać. Coś Adrian popłynął z tym wunglem na 200 lat. A ty o Norwegii bredzisz. Oni gazu czy ropy ani nawet głupiego węgla od nikogo kupować nie muszą.

A co do Putina pis dla niego jest pożytecznym idiotą. Gra na rozwalenie unii europejskiej co sam pisałeś, że dobrze gdyby się stało. A to bardzo na rękę Putinowi. Nie wiem czy to przypadek czy celowe działanie czy po prostu u głupota pisu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
28 minut temu, DTaras napisał:

 

@mirro - Alzheimer chyba... Demencja już na bank od lat kilku.

 

O to, to dzięki za poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

@DTaras WOT dostał porządnego faceta. Teraz muszę mu złożyć gratulacje. Jako były przełożony. 

owiny24.pl/plk-michal-malyska-nowym-dowodca-podkarpackich-terytorialsow-obowiazki-przekazal-mu-plk-dariusz-slota-w-rzeszowie-zdjecia/ar/c1-15843317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889
5 minut temu, szymon09875 napisał:

Wcale by mi ich szkoda nie było 

@pafnucy co się tak krzywisz ? Skoro idą na takie burdy to nic dobrego nie będzie z tych"dzieci". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, deSilva napisał:

A co masz mówić, wydaje ci się że należysz do klasy średniej i boisz się żeby ci bezradni się nie wkurzyli jak kiedyś już tak było i cię nie skrócili o głowę.  :P    xD

Nie ja należę do zaradnych i mnie bezradne nie obchodza i tyle... 😜

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, szymon09875 napisał:

@pafnucy co się tak krzywisz ? Skoro idą na takie burdy to nic dobrego nie będzie z tych"dzieci". 

widać  że  w D.... byłeś  i  g...  widziałeś.  Burdy  to były  za czasów  tuka  jak  wysyłali  swoich  prowokatorów  i  antife  z niemiec.  Od  kilku  już  lat  burd  praktycznie  nie  ma  są  drobne  incydenty  ale  przy  takiej  skali  jest  to  nie  do  uniknięcia  że  przyjdzie  grupa  chuliganów  i  będzie  rozrabiać.  99%  ludzi  którzy  są  na Marszu  Niepodległości  nie  robi  żadnych  burd  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517
26 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Nie ja należę do zaradnych i mnie bezradne nie obchodza i tyle... 😜

No gadajom po różnych tematach że dyć to prawda, bo się bogato ożeniłeś🤭😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Głupie gadają a jeszcze głupsze powtarzają 😋

Generalnie mamy współwłasność na 40 ha bo tyle kupiliśmy... Wiec wniosła te 20 ha do dorobku bo jednak razem pracujemy,, 👍

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602
4 godziny temu, jacus napisał:

chcialbym przypomnie ze palikot napisal doktorat na kul-u.........

takie to dziwne anty katolicy z katolickiej szkoły 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Odniosłem wrażenie graniczące niemal z pewnością że chciałeś mnie obrazić🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, szymon09875 napisał:

A teraz nagle Tusk przestał wysyłać swoich prowakatorow? Dlaczego ?

Bo stracił  władzę.  Zapomniałeś  już  jak było  z budką  ruską  kto  ją  kazał  podpalić   a na kogo  zgoniono  wszystko  ???

A  Andrzej Hadacz  mówi  ci  coś  to  nazwisko  ???  Pamiętasz  co  wykrzykiwał  po 2010 roku   pod krzyżem  przed  pałacem  i  nikt  mu  nic  nie zrobił  a groził  zarówno  ówczesnemu  premierowi  jak  i  Prezydentowi  dopiero  w 2015  roku  dowiedzieliśmy  się  co  to  za  człowiek  i  czemu  pozostał  bezkarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
5 minut temu, Agrest napisał:

Odniosłem wrażenie graniczące niemal z pewnością że chciałeś mnie obrazić🤣

Lec poszukać jekiego piachu pod lasem.. Może kto porzucił to sobie doliczysz.... 😜

Się tak nie chwal  tu tym bogactwem bo tu jeden już straszy i namawia do bolszewickiej  rebelii bo na nowozy nima... Będziesz skrócony o głowę 😁😁😋😋

Edytowano przez Bogdan_ja
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
13 minut temu, Agrest napisał:

No gadajom po różnych tematach że dyć to prawda, bo się bogato ożeniłeś🤭😜😜😜

Bo czego nie wyżenisz, tego się nie dorobisz.😂 Tak mówi przysłowie starożytnych czechosłowaków.😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj