danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Agrest    25611

Fakt. 

Niemniej promocja tego towarzystwa jest ogólnoświatowa i niewiele milczenie by zmieniło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
13 minut temu, Agrest napisał:

A co myślałeś że przez drut nie da się przejść? 

Odcięcie mediów - czyli jednak działa bo w ten sposób odcięto pojebanych pajaców z opozycji i aktywistów. 

 

 

Takie myślenie należy chyba przypisać autorowi pomysłu postawienia płotu. 

A nie przyszło ci do łba że tobie też nie mówią ilu i kto przeszedł i kto do kogo np strzelał. Ja nie chciałbym zostać zaskoczony nagłym poborem.

2 godziny temu, Roman176 napisał:

jaką ?

Miejskiego Logana, do jeżdżenia po świecie mam co innego.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25611

Akurat im mniej o tym w radio słyszę tym lepiej dla mnie. Mam dość bombardowania tym tematem. Jeszcze żeby tak o koronawirusie mniej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

płoty zazywczaj są wspomożęniem służb granicznych , no chyba żę mur chiński ale i on sam musiał też być pilnowany , czy mur berlinski dzielący rfn -nrd . to tak samo jak ogrodzenie podwórka nie ochroni nas przed złodziejem co najwyżęj przed amatorem ale i ten znajdzie sposób jak zechce 

1 godzinę temu, mirro napisał:

Iiiiiiii dlatego nie warto być cały czas trzeźwym.

no czasem może być ciężko stanąć przed znajomymi .     chyba na tvn styl oglądałem program jak polacy podrywają dziewczyny , dziewczyna stoi z ukrytą kamerą podchodzi facet z tekstem        ,, ale ty jesteś ładna , i nawet nic nie piłem jeszcze a ty ładna jesteś dasz mi nr . tel. ''

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7579
4 godziny temu, Ulman napisał:

Tak daleko idące konsekwencje sa poza zdolnościami pojmowania  przyczynowo skutkowego kolegi Galana.

Sam tego nie możesz zrozumieć że na zachodzie co raz więcej zarabiają i więcej im potrącają tak samo i u nas się dzieje .

Więcej zarabia się to i płaci się  więcej podatków .

A Tusk chce usuwać zapisy z konstytucji pod UE żeby Niemcy nas za mordę trzymały na kolanach do końca życia frajer jeden .

 W 2010 roku Tusk wprowadził zapis o możliwości wyjścia z Unii zwykła większością głosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

wysokość zarobków też wpływa na mentalność i może zniechęcać do wyjazdu z polski , ostatnio bum z narodzinami w holandi tylko wiekszość matek to emigrantki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
32 minuty temu, Agrest napisał:

Akurat im mniej o tym w radio słyszę tym lepiej dla mnie. Mam dość bombardowania tym tematem. 

Nie chcieć słyszeć , a nie móc słyszeć, to diametralnie różne sytuacje. 

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7579

Donald Tusk współpracował z byłymi młodymi działaczami PZPR Donald Tusk był w UW założył KLD później PO Donald Tusk Brał czyny udział przy obaleniu rządu Śp J Olszewskiego W tak zwanej nocnej zmianie Jak to było policzmy głosy jeszcze raz ...

Donald Tusk wyznaczył Platformie nowy kierunek. Czy to recepta na zwycięstwo?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
3 godziny temu, Roman176 napisał:

nie ciulaj chciałeś napisać pies mądrzejszy jest ode mnie 

nie ciulaj chciałeś napisać pies mądrzejszy jest ode mnie 

kupisz nową dacie 

kurna,moze i masz racje,moj pies jest madrzejszy od ciebie -niewykluczone 😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7579

Ludzi się zastrasz wszelkimi sposobami w pracy bo to i tanto a powinno być tak .

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Stro Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczościi posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługÄ™, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaskÄ…, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. Ludwig von Mises Taki plakat powinien wisieć w każdej firmie przed każdym pokojem osób zarządzająch zasobami ludzkimi”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
jarecki napisał:

no czasem może być ciężko stanąć przed znajomymi .     chyba na tvn styl oglądałem program jak polacy podrywają dziewczyny , dziewczyna stoi z ukrytą kamerą podchodzi facet z tekstem        ,, ale ty jesteś ładna , i nawet nic nie piłem jeszcze a ty ładna jesteś dasz mi nr . tel. ''

A to Ci powiem, że próbowałem innego numeru - jak by to... no zbeształem dziewczynę. Intencją był a taka aby mnie zapamiętała i temat chwycił. Oczywiście trzeba zainwestować wtedy czas. Jest taka prawda: chcesz poderwać dziewczynę zrób z siebie głupka. Czasem jest to poczucie humoru a czasem pozwalasz jej się poczuć lepszą.


galan99 napisał:

Ludzi się zastrasz wszelkimi sposobami w pracy bo to i tanto a powinno być tak .

Galan - powinno jeszcze być dopisane: "na tym koniec". Bo pracownik nie może wymagać od pracodawcy więcej niż zasoby do wykonania tej usługi. To tak dla przypomnienia, że też ma jednak obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116

Czyli nie 🙄 ona już odpojona to by ją trzeba było długo do ciągnięcia namawiać 🤔 ale jak to ma tak wyglądać że cielak by mnie doił to wycofuje się z tego pomysłu. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7579

Pewnego nie do końca sprawnego umysłowo  zamknęli w więzieniu i po wyjściu na wolność pytali ludzie jak było - powiadał że mogło być tylko żeby go nie doili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Ciekawe czy teraz zamkną tę kopalnię, póki nie było postanowienia o karach można było przeciągać, teraz to już boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

To ujowa decyzja.. No ale ktoś do tego doprowadził. Nie chodzi o zamknięcie kopalni a wstrzymanie wydobycia do momentu decyzji. Jaka by nie była. To nie jest kara z korzyścią dla Czechów a swoiste kolegium za olewanie komisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

I teraz ktoś powinien za to beknąć. Bo to juz jest działanie na szkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Eee tam. Za parę chwil zaczną PISać Marecki i inne indywidua i się dowiesz że rząd działa na naszą korzyść bo wstał z kolan i nie ulega złym Czechom i Brukseli.  No i oczywiście wszyscy sie mylą i tylko my mamy rację.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

proponuje chwilowo zamknąć elektrownie i zamknąć eksport prądu . I czekąć o ile rzeczywiscie mamy nadwyżke w eksporcie nad importem prądu to bedzie ciekawie w europie są braki prądu do tego drogi gaz i spalony przewód prądowy  jeden z angli do francji 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Trza tak było zrobić już dawno. Ale teraz, przed zimą to sami jesteśmy uwiązani i reszta dobrze o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
4 minuty temu, jarecki napisał:

proponuje chwilowo zamknąć elektrownie i zamknąć eksport prądu . 

.....i zaczniemy płacić kary za nie wywiazanie się z umów.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

skąd takie info?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj