danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

agromatik    1029
4 minuty temu, jacus napisał:

w tym roku dochod z za zdajesie ponad 3,6 zl - juz liczylem 6ton owsa z ha po 600 zl .......

 

Wyliczyłeś przychód, a nie dochód. Licząc koszty na poziomie 30%(😂) to juz jest to 9 ton.

Edytowano przez agromatik
  • Like 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

to jest oficjalna stawka dochodu wyiczana wyliczana rolnikom- dla takich jak ja ktorzy maja tylko zboza i kawalek ziemniakow, w wiekszosci klasa IV b  to absurd.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Dla większości dochód Gus-oski to absurd i fikcja poparta danymi z sufitu w ubikacji. Przy mojej powierzchni gospodarstwa powinienem bez problemów co 5 lat zmieniać auto ( nie mylić z produktami auto podobnymi) na salonowe.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Teraz to juz normalnych samochodów nie robią, wszystkie plastikowe.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
32 minuty temu, jacus napisał:

to jest oficjalna stawka dochodu wyiczana wyliczana rolnikom- dla takich jak ja ktorzy maja tylko zboza i kawalek ziemniakow, w wiekszosci klasa IV b  to absurd.

a to nie z ha. przeliczeniowego ten dochód czy fizycznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

z ha przeliczeniowego- on chyba rowna sie kasie IV,na moim wlasnym areale ha fizyczny i przeliczeniowy jest praktycznie rowny, na tym samym rozlogu mam laki a one maja III klase-z nich zbieram ekologiczne siano i sprzedaje wiec dochod tym bardziej jest fikcja, po odliczeniu kosztow zostaje gora 1000 zl.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hektar_przeliczeniowy


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2994

Potężny elektorat za tym stoi... 😜

1 minutę temu, hubertuss napisał:

Oj chyba suweren się zbuntuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

no co wy przecież pis popierają tylko katolicy nie pijący nawet zresztą na wino [mszalne ] ma zostać zniesiona akcyza a kto pije pewno złodziej a jak złodziej to wyborca PO  no złodziej i k**wa a jak k**wa to popiera PO  bo tez jest za aborcją         sory 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

tak szczerze ile kosztuje bochenek chleba  od 1,7 zł do 4 zł a mi najbardziej podchodzi ten po 1,7 zł za 0,5 kg a najgorszy ten z piekarni lokalnej po 2,6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
18 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

Dobrze ze ja kobitę mam młodo to pal z tymi zwierzakami. 

uj ze młoda .. chociaż ładna ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
1 godzinę temu, jacus napisał:

choc czasami wydaje mi sie ze moj pies jest madrzejszy od wielu ludzi.

nie ciulaj chciałeś napisać pies mądrzejszy jest ode mnie 

1 godzinę temu, jacus napisał:

choc czasami wydaje mi sie ze moj pies jest madrzejszy od wielu ludzi.

nie ciulaj chciałeś napisać pies mądrzejszy jest ode mnie 

1 godzinę temu, agromatik napisał:

Dla większości dochód Gus-oski to absurd i fikcja poparta danymi z sufitu w ubikacji. Przy mojej powierzchni gospodarstwa powinienem bez problemów co 5 lat zmieniać auto ( nie mylić z produktami auto podobnymi) na salonowe.

kupisz nową dacie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

jaką ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

A to tylko ja mówiłem, że to jedynie spowalniacz?


mirro napisał:

Teraz to juz normalnych samochodów nie robią, wszystkie plastikowe.😂

Samoloty też, mirro... Mie tam plajstik nie wadzi o ile przy 200 km/h nie odlata.


Roman176 napisał:

18 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

Dobrze ze ja kobitę mam młodo to pal z tymi zwierzakami. 

uj ze młoda .. chociaż ładna ?

Nie uj nie uj bo jak młoda to dłużej ładna a młode większość ładne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8517

Potężne betonowe płoty na granicy Izraela i Palestyny czy USA i Meksyku przechodzą poprzez tunele ,a tu zdziwienie że przez druty przechodzą.Tamte przejścia was nie dziwią?

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
13 minut temu, DTaras napisał:

Nie uj nie uj bo jak młoda to dłużej ładna a młode większość ładne...

jak jest ładna to ładna zawsze bedzie .  A z tą wiekszoscią to bym nie przesadzał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Iiiiiiii dlatego nie warto być cały czas trzeźwym.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25514
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

A tym czasem na granicy.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27588852,uchodzcy-na-granicy-z-bialorusia-migranci-znalezli-juz-sposob.html

Jak widać stan wyjątkowy nic nie dał. Oprócz odcięcia mediów od granicy.

A co myślałeś że przez drut nie da się przejść? 

Odcięcie mediów - czyli jednak działa bo w ten sposób odcięto pojebanych pajaców z opozycji i aktywistów. 

Nie mówią o tobie to nie istniejesz, a skoro z pajacowania nic nie wynika to po co pajacować?

Pajacującym komentatorom też przestało się chcieć komentować, no może nie wszystkim.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
12 minut temu, Agrest napisał:

Nie mówią o tobie to nie istniejesz, a skoro z pajacowania nic nie wynika to po co pajacować?

Gdyby tą zasadę stosował PISwski rząd i ich propaganda to nie byłoby problemu LGBT. To PIS ich promuje.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj