danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Mariusz2903    1286
19 minut temu, dsbh napisał:

Ta do domu również 🤔 ?

Wtedy Europa czy USA musiały by zareagować a patrząc na Ukrainę, jak reagują, raczej im do tego niespieszno.

To raczej wycięte z całości niż wszystko w temacie.

Pisałem o tym kiedyś, że zawiniła logistyka ale ktoś mnie wykpił wtedy. Zacznijmy od tego, kto zatwierdził to lotnisko na wizytę premiera, jak ta wizyta wyglądała. O tym jest cisza ile osób brało wtedy udział i kto. Ile razy premier był w czasie swojej kadencji w Smoleńsku na obchodach rocznicowych. Skoro premier poleciał rządowym samolotem, to prezydent stwierdził widocznie, że nie będzie gorszy. Dlaczego nikt nie zareagował na to, że generalicja poleci jednym samolotem z prezydentem. Inaczej dlaczego minister obrony się na to zgodził. Skąd piloci biorą dane pogodowe i w jaki sposób odbywa się przygotowanie do lotu wewnątrz maszyny ? Co do strony rosyjskiej. Ile godzin pracy na wieży mieli kontrolerzy ? Czy rozróżniali Jaka od Tupolewa a Tupolewa od Iła-76MD ? Czy oprócz języka rosyjskiego znali również angielski, który jest językiem międzynarodowym ?

Czy był wybuch ? Wybuch według mnie spowodował by inny rozrzut szczątków samolotu i ofiar. ''Lądować" dachem też nie lądował z tej samej przyczyny. Prawdopodobnie uderzył najpierw kokpitem w ziemię, bo zostało tylko z niego trochę złomu. Ułożenie ofiar również nie wskazuje na ślizg, jak to sugeruje MAK. Nikt nie zadał pytania żadnej komisji, dlaczego skrzydła znalazły się po katastrofie obok siebie, skoro rozpiętość Tupolewa wynosi ponad 30 metrów ? I skoro to był błąd pilotów to dlaczego nie latano drugim Tupolewem, który był po remoncie, tylko rozwiązano pułk ? Na wyposażeniu były jeszcze Jaki. Właśnie dlaczego ani premier ani prezydent nie lecieli Jakiem, tylko Tupolewem na lotnisko, które się do tego nie nadawało, kto na to się zgodził ?

katastrofa polityczna obie strony okopały się na swoich stanowiskach po sld nie było zamachu pis był odszkodowania rodziny pobrali duże dla mnie temat smoleńska zamknięty każdy ma własne problemy a nawet tragedie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

powtarzam do znudzenia- w sasiedniej wsi samolot spadl z kutego plotu-dwie osoby zginely na miejscu, pilot umarl zanim zdazyl pojsc siedziec .

jakis przyglup pis-owski pisal o locie krolowej brytyjskiej- byla z wizyta w krakowie 1996 r- jakos nie przyszlo jej do glowy ladowac w centrum krakowa na bloniach czyli pastwisku czy na starym lotnisku wojskowym czyzyny. tylko ladowala w balicach na normalnym lotnisku i samochodem jechala na wawel.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

katastrofy by nie było jeśli wizyty by nie były osobne jeśli by nie lądowali to przeciwnicy lecha kaczyńskiego by go zjedli to wyrażnie polityczna katastrofa 

czy był wybuch czy błąd pilotów tego nikt nie wie i nie będzie wiedział ile pisu wyginęło  ci ludzie mogli by coś zrobić w polityce zresztą z opozycji też 

ale co niektórzy nabijają się z antka kaczyńskiego jak to się ma do tragedii ? jaja sobie robicie i tyle 

A co ma do tego rozdzielenie wizyt? To takie bezsensowne gdybanie. Równie dobrze można napisać, że gdyby kto inny został prezydentem zamiast Kaczyńskiego to tez katastrofy by nie było.

To, że wizyta miała charakter polityczny i lądowanie za wszelką cenę było konieczne to masz racje. Była kampania wyborcza. Ale to nie współpracownicy rządzili tym co i jak. A Jarosław.

Wszyscy trzeźwo myślący wiedzą jak było. Tylko ci oczadzeni nie mogą jeszcze przed sobą się przyznać, że żadnego wybuchu nie było. Dzisiaj w tv nawet rodzice Gosiewskiego mówili, że Antek zawiódł i nie udowodnił zamachu.

Winny był pilot, który prawdopodobnie pod presją podjął decyzję o lądowaniu choć nie widział pasa. Piloci i władze polskie wiedzieli jak słabe to jest lotnisko. Winni byli ruscy kontrolerzy, którzy mając lichy sprzęt sprowadzali samolot. W końcu byli winni ci co naciskali na lądowanie mówiąc, że musimy próbować aż do skutku i ,że prezydent jeszcze nie zdecydował. Kaczyński też zaspał i spóźnił się 45 minut jak pamiętam na wylot co ograniczało czas i nie dawało szansy skorzystania z lotniska zapasowego i dojazdu samochodem. Smoleńsk to zbiór różnych wątków i zaniedbań, które dały tragiczny finał  i pora się z tym pogodzić a nie wierzyć w brednie.

Co do oddania śledztwa Rosjanom to też was mamią. Przede wszystkim to był teren Rosji. Mogliśmy się nie zgodzić na to ruskie śledztwo. Ale po pierwsze oni wcale nie musieli nam umożliwić przeprowadzenia własnego. A po drugie pis i tak by powiedział, że to Tusk zabił a teraz będzie śledził. A tak ruscy umożliwili Polakom przeprowadzenie własnego śledztwa obok ich własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Tragedia nie ma nic wspólnego z tymi ciężko chorymi staruszkami

@Agrest ja słucham i oglądam niemal wszystko. Jest grupa która nie ogląda nic poza TVP a twierdzi że wszyscy inni kłamią bo tak im wmówiono. Żeby mieć swoje zdanie trzeba czerpać info z różnych stron

Nie domnie ale  ja też czerpie ino z różnych stron i wiem że jest grupa ludzi oglądających nic poza TVN . A Ty o tym nie wiedziałeś. 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
3 minuty temu, Dariowola napisał:

 ja też czerpie ino z różnych stron

TVP 1 TVP 2 TVP Info TV TRWAM RADIO MARYJA POLSKIE RADIO. 😁🤪😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
1 minutę temu, PRIMO napisał:

TVP 1 TVP 2 TVP Info TV TRWAM RADIO MARYJA POLSKIE RADIO. 😁🤪😂🤣

Piszę prawdę i tylko prawdę tak ale mam pilota .😁👍

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
5 minut temu, PRIMO napisał:

TVP 1 TVP 2 TVP Info TV TRWAM RADIO MARYJA POLSKIE RADIO. 😁🤪😂🤣

Radio ma po lewej, a telewizor po prawej🤣

  • Haha 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
4 minuty temu, PRIMO napisał:

TVP 1 TVP 2 TVP Info TV TRWAM RADIO MARYJA POLSKIE RADIO. 😁🤪😂🤣

i o ile jesteś mądrzejszy dzięki tvn gw oko prees wp interia polsat itp.co ci daje nie oglądanie i słuchanie wyżej wymienionych mediów jebać pis tyle 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7551

Po co ta cała sprzeczka jak to i tak jest wszystko zaplanowane co ma być w Polsce i sumienie realizowane przez nasz Rząd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Mariusz2903 jesteś i to w baaaaaardzo dużym błędzie bo nie oglądam żadnych z powyższych więc strzeliłeś se poprostu w kolano z tym wpisem. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
1 minutę temu, PRIMO napisał:

@Mariusz2903 jesteś i to w baaaaaardzo dużym błędzie bo nie oglądam żadnych z powyższych więc strzeliłeś se poprostu w kolano z tym wpisem. 😁

to z jakich żródeł czerpiesz polityczne newsy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
58 minut temu, Mariusz2903 napisał:

usa to nie wróg nie był zaborcą nie mordował niewinnych polaków nie robił czystki wśród elity polaków weż ulman pomyśl chociaż raz obiektywnie i nie rób z siebie idioty 

A jak miał być zaborcą jak oni sami mieli swoje państwo w powijakach? Oni są na drugim końcu płaskiej ziemi więc jak i po co mieli by nas mordowac czy okupować?  Zauważ że tak się dziwnie składa że zawsze walka jest między sąsiadami a nie wojna Polski z Kolumbią. Oni napieprzali nas my ich i z Niemcami tak samo. Stawianie się w pozycji ofiary to głupota. A na koniec to co najważniejsze - wśród państw nie ma wrogów ani przyjaciół tylko wzajemne interesy.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
3 minuty temu, Mariusz2903 napisał:

to z jakich żródeł czerpiesz polityczne newsy 

Napewno nie z upolitycznionych. 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
1 minutę temu, PRIMO napisał:

Napewno nie z upolitycznionych. 😩

nie ma obiektywnych wszędzie kasa granty i fake newsy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
12 minut temu, agromatik napisał:

Radio ma po lewej, a telewizor po prawej🤣

Zgadza się tylko telewizor przed oczami a radio za głową. 😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

W TVP1 kabaret antoniego. Mówią że był wybuch i to dowiedli. Ale jaja🤣

Nowa prawda objawiona dla sekty smoleńskiej

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
4 minuty temu, Mariusz2903 napisał:

nie ma obiektywnych wszędzie kasa granty i fake newsy 

Dokładnie tylko cały myk polega na tym żeby z tych wszystkich info umieć wyłuskać te żetelne info. 😌

2 minuty temu, Ulman napisał:

W TVP1 kabaret antoniego. Mówią że był wybuch i to dowiedli. Ale jaja🤣

Jak sami podłożyli petarde to i był wybuch 💥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj