danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Tomasz0611    5580
Przed chwilą, Denwer napisał:

tak se tłumacz 🤣 

,,Dżemik , konfitura ,,  pamiętasz  ;)

Pamiętam, doniosłeś na mnie ;) A resztę sobie doczytaj z przysłowia ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Denwer napisał:

tak se tłumacz 🤣 

,,Dżemik , konfitura ,,  pamiętasz  ;)

Tak se tłumacz  tak  se mów    fajna  ceratka   zupełnie  jak za PRL ;)  stare  zapasy ??

 

140747701_3581512658562578_7245886539682

Widzę że ubodly cię me apartamenty.... 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Tomasz0611 napisał:

A resztę sobie doczytaj z przysłowia ;)

Podobno  w ,,zabobony,,  nie  wierzysz  :D  :D  :D  

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie wierze  w gusła  :P  ,,konfituro,, 

141168016_425421185440183_10992765807235

141429332_425423695439932_11709855566119

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573
2 godziny temu, Denwer napisał:

I kolejny  raz udowadniasz  że nie masz  pojęcia  o  czym  piszesz.  Ziemia  nie jest  z  gumy  bydło  to  nie  trzoda  że  kupisz  zboże  i  hodujesz.  

Szkoda  z tobą  dyskutować  

Czytanie   widać  nie  jest  twoją  najmocniejszą stroną   widać  żeś  ,,cymboł,, i tyle. Bydło   jest u mnie jako  produkcja  dodatkowa  takie  hobby  miałem. Pieniądze  mam z innego  źródła   ;) i to już  od  ładnych  kilku  lat.

Marecek, masz mentalność chłopka któremu nie miesci sie w głowie że można się rozwinąć albo tak sobie biznes zorganizować żeby mięć choć chwile czasu . Piszesz bzdury bo z takim mysleniem to Elon Musk powinien stać codzienni  w fabryce i pilnować czy mu Tesle dobrze składają. Wszystko da się zorganizować  jak się nie ma blokay pod beretem. Ty nie masz szans sie od tego uwolnić.  Bedziesz sobie te parę hektarków obrabiał , parę ogonów obrządzał  i narzekał że inni to sie rozwineli albo pocieszał tak jak twój mentalny bliźniak Staszek napisał poniżej

1 godzinę temu, henio2 napisał:

Tys to się rozwinął jak mój somsiad że nawet nie wie jaki to dzień tygodnia a na ręku nie nosi zegarka imo kalendarz 😜 a taki byznesmen że za 5 groszy by 🐕 d*pę lizał chętnie by moje ha kupił ale jak powiedziałem że nie stać go to aż miał pianę w gębie że złości 😁

Bycie dziadem jest wielka cnotą jak twierdzą lenie i nieroby. 

55 minut temu, ogarek napisał:

Sranie w banie... 😂😂😂

Dawaj zdjęcia tej obory co miałeś.... Proszę marecek i te parę cielunow... 😂😂😂

To skan instrukcji... 😂😂😂😂😂

Marecek zdjęć niczego ci nie da bo go jeszcze ktoś podkabluje i będzie miał problem.

Nawet mi się podoba jak zaczyna pluć wkoło i się coraz bardziej pogrążać.😃

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Nie umorzy bo nawet nie rozpocznie - przecież wiadomo że jest nie winny 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Ulman napisał:

Marecek, masz mentalność chłopka któremu nie miesci sie w głowie że można się rozwinąć albo tak sobie biznes zorganizować żeby mięć choć chwile czasu .

Tak tak  można  się  rozwinąć  dzierżawiąc  ziemie  po ponad 2 tyś  za ha  4 klasy  na prawdę  poważne :D   :D     i  biznes  jak  sie patrzy🤣.  Tyle  że  ja  na brak  czasu  nie narzekam  :P.  Ty  jesteś  byznesmen  ja  te ,, lubelskie  ytubery ,, :D  :D  

  141537624_3906210696079351_8896875522084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Widzisz jaka blokada pod beretem -  nic się nie da nic sie nie opłaci🤥. Inni co dzierżawią to pewnie dokładają😂 Z drugiej strony to nie ma sie co dziwic jak u ciebie wkoło gospodarka kwitnie , zakłady się budują a byle robol 5 tys do ręki dostaje. Bogate społeczeństwo to i dzierżawy drogie🤣

Na brak czasu nie narzekasz ale nie wyobrażasz sobie żeby na tydzień bydlaki zostawić? O.o Ale że jak?

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

To paranoik z głębokimi psychozami


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

No tak, ale jemu ewidentnie cały czas się pogarsza i pieprzy takie farmazony nawet po decyzji komisji sejmowej.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Tak się psychozy objawiają i nic na to nie poradzimy. Niestety ten pan jest dla ludu wiarygodny gdy gada o sPISku, służbach , układzie, bombie w centropłacie, zamachu, sztucznej mgle, elektromagnesie czy  eksplozji parówek i innych dziwolągach. 

 

Edytowano przez Ulman
  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Rscyl mnie także onegdaj objechał za pałace na zdjęciu 😋 Ulman. Ja pamiętam jak na Pamukkale wbijało się do cieplutkiej wody w tarasie. Dawało po gałach od tej bieli gorzej jak na Arabskiej pustyni - a gdzie - szybciej tam śnieżną ślepotę złapiesz niż na Syberii. Polecam Ulman Kubę albo nająć krypę i pierdyknąć się na karaiby celem zażycia prysznica Zdjęcie oczywiście z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

A kogo z naszych byście zaproponowali?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj