Polecane posty

robi57362    2358

Piotrans 5.19 przy 700 l. kurna bralem poczatkiem sierpnia i miali juz do zimy starczyć gdzie to poszlo to ja nie wiem


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
4 godziny temu, jaco512 napisał:

Zwykle B7 ze stacji po miesiącu, na dnie beczki zrobiła się galaretka, kluski...

Skąd Wy bierzecie takie paliwo? B7 brałem xlat i nigdy nic się nie wytrąciło, żadnej galarety ani wody. Ale dostawca sprawdzony, może nie najtańszy. Obecnie B0 i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

U mnie jak wlewa to zawsze jest mętne przez kilka godzin. Biorę z falko b0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
13 godzin temu, Uziu92 napisał:

początek sierpnia i w piątek.

Ja w poniedziałek ale dzisiaj zajrzałem a z mętnego jak kupiłem gdzieś jakoś sczarniało teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ja z białej teraz zamówię bo kilka osób w we wsi ma swoje tiry i z tam tond biorą, taniej jest a z jakością to wszędzie to samo.

A w Siedlcach jakiś lotos jest.Słyszał ktoś.

20 minut temu, Uziu92 napisał:

u mnie nadal nie rozwiązana sprawa.

A co ty myślisz ze tak o się dogadasz.

Patrz wywali mi śmieci do lasu, foto pułapka ich nagrała bo chojaki mi ginęli więc postawiłem i wywalili śmieci a potem na pustą przyczepkę drzewa nacięli a po za tym w śmieciach znalazłem jeszcze adresy mies cuchów pojechałem i mają oddać drzewo i zabrać śmieci i jak myślisz co zrobili a mam ich jak na widelcu.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
emtec123 napisał:

17 godzin temu, pawelol111 napisał:

To u kogo teraz paliwo zamawiać jak żar wałki robi?

Szip, Conkret, Petrodom, Piotrans, Tomex, GDT, koło Białej pełno przewoźników. Mało który robi problem ze zbiornikiem

Zbiornik mam, oby towar byl dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Cetana r nie stosowałem black arrow dobry środek tylko musi być wlany jak jeszcze nie było 0c mieszać nie trzeba w zbiorniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Black arrow jak mam zbiornik to zawsze przed tankowaniem wlewam. o Cetana pytam gdyż opinie pozytywne tu na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Mam już 2k km przejechane na dodatkach do paliw, póki co porównuję sie do ostatnich 4k km na zwykłym paliwie w aucie z silnikiem 2.0 tdi. Zużycie paliwa po tym dystansie mam takie samo. Wiadomo inne trasy w międzyczasie no ale 2k km to już troszkę jest.
Ciekawostka - podróż do Niemiec - 600km - średnia prędkość 84km/h - zuzycie 7.1l/100. Powrót ta sama trasa - srednia prędkość 109km/h - zużycie 6.7l/100km

Ciekawe czy jadąc z Niemiec jest tak bardzo z górki, czy po prostu zatankowanie niemieckiego Arala tak bardzo zmienia jakość paliwa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 minutę temu, yacenty napisał:

Ciekawe czy jadąc z Niemiec jest tak bardzo z górki, czy po prostu zatankowanie niemieckiego Arala tak bardzo zmienia jakość paliwa

sory za cytowanie pod postem , brat cioteczny mieszka w monachium to stara  się do polski wjechać z pełnym zbiornikiem paliwa bo zawsze mówi żę na polskim więcej wypal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

kiedyś jadąc do Niemiec to patrzyłem, aby na granicy dotankować na full, a później aby tylko wrócić do PL, bo paliwo mamy tańsze.

Dziś zupełnie na odwrót. Wole zatankować droższe, ale na koniec dnia i tak wychodzi taniej :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Wiele osób ma takie spostrzeżenia,  że auto tankowane na zachodzie pali mniej i ma lepsze osiągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
slawek74 napisał:

Jacek a na rolniczym nie jeździsz 🤔🤭

nie za rzadko jestem na gospodarstwie jak potrzeba tankować a że auto mam na firmę to dla mnie żadna korzyść zatankować rolnicze


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Z tym paliwem w  Niemczej to fakt. Kiedyś koledze zatankowalem co po samochody jeździ do Niemiec, zawsze miał różnicę na Niemieckim, z powrotem  spalał mniej, to spalił mu tak samo.

Ale ja miałem paliwo z Hamburga jak jeszcze było możne przywozić. 

Jechaliśmy do Włoch na wakacje to samochody  z powrotem więcej spaliły. Ale były u mnie tankowane przed wyjazdem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj