Polecane posty

warchest    253

tylko ciekawe czy teraz lepiej kupic zapas caly czy teraz czesc a pozniej moze przed zniwami tansze bedzie i wtedy dokupic ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140

Ja czekałem ale widzę że ciągle drożeje i w poniedziałek zamówiłem po 4,23 może do żniw starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Olbenz B0 1500L 4.20 przywieźli w środę . Do maja wystarczy , nigdy nie robię większych zapasów bo ceny paliw to totolotek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta kupiłem jak byka pierwsza fala po 3.5zł litr a teraz ponad 4.3 ale skoro araby ograniczyli wydobycie lockdown nie działa na rynek jak kiedyś i życie toczy się dalej co obniżek już nie zobaczymy  i mogę powiedzieć że też liczyłem że paliwo stanieje a ono poszło w górę tak samo jak sprzedawałem bydło szlo zamknięcie kraju mówię znowu stanie wszystko i ceny będę po 6zl udało się sprzedać wtedy po 7.3 a dziś za te byki dostał bym z pocałowaniem w rękę po 8 więc sami widzicie ludzie już się nauczyli żyć z koronawisrusem na co dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

spokojnie, jeszcze w tym roku będzie dużo taniej

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Większość analityków prognozuje baryłkę po 55-60 USD i tyle w tej chwili jest nie podziewałbym się ponownego spadku do 25 USD.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969
4 godziny temu, slawek74 napisał:

4.35 szip biała podlaska b0 500L

dobre paliwo z szippa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324

dziś na górze baku lekkie płatki pływały, szejsiontce nieprzeszkadzało dziś zapalić i jezdzić ale proximie już zapchało filterek  ,

w grudniu było brane B0 z szipa

 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
Tipik napisał:

Sibous. Identyko co swimer tylko tanszy

sibuso i nie to samo bo osprzęt inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Ja mam B0 letnie z szipa dodałem benzyny i samochód odpala jedzi. Ciągniki stoją w garażach nie ma sensu je mordować by bez powodu odpalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12183
Uziu92 napisał:

4 godziny temu, slawek74 napisał:

4.35 szip biała podlaska b0 500L

dobre paliwo z szippa ?

drugi raz zamawiane dopiero dzisiaj jak nie będzie galarety to się okaże w żar 10gr drożej


danielhaker napisał:

Nie próbowałem :ph34r: ale ciągniki i samochody nie narzekały

odpal dzisiaj będzie pewne a najlepiej teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj