Polecane posty

k110    8

Kasprzak Majdan Kawęczyński. Handlowal ktos z tym Panem ? Jak z płatnością ?

andrzej1988    257
mds212 napisał:

Jak ktos ma porzadny sprzet to i tak pojedzie. W domu zsotana Ci co jada ciapkiem z przyczepa 4t

nie ma reguły czy mały czy duży. Na oblodzonej i zasnieżonej drodze każdy traktor z ładunkiem bedzie miał problemy. Wystarczy zobaczyc co sie dzieje z TIRami.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomek90    1200
12 godzin temu, mds212 napisał:

Jak ktos ma porzadny sprzet to i tak pojedzie. W domu zsotana Ci co jada ciapkiem z przyczepa 4t

3 osie hamujące w przyczepie 2 w ciągniku i traktor zatrzymał się dopiero jak oparł się na dyszlu, lekki zgorek. Z tobą to tak jak z kierowcą tira co jeździ tylko po asfalcie, przyjedzie odbierać zboże to Kisiel w majtkach 😆

IMG_20201215_083904.jpg

• Like 2

Cezar81    44

Zasada jest prosta - jak ruszasz napęd na 4 koła załatwia sprawę  ale jak hamujesz na mocno śliskiej nawierzchni nie ma to znaczenia

Uziu92    6444

woziłem wyrzutki w takich warunkach 😁 już nie wożę jak nie ma czarnego asfaltu 😁

marcinn998    13
1 godzinę temu, k110 napisał:

Kasprzak Majdan Kawęczyński. Handlowal ktos z tym Panem ? Jak z płatnością ?

Śmiało możesz wozić. Przesledz parę storn wstecz będziesz widział że go polecają z cena. Ile dzisiaj? 

wladirol    71

Podkarpacie dzisiaj od rana spadło ok 25 cm śniegu cały czas sypie i bardzo mocny wiatr. Osobówką się nie da jechać a co dopiero z przyczepą Kapka podobno zjechał z 970 na 920 netto. 

nunu85    309

podpisałem dziś kontrakt w szczepankach za 950. więcej nie ma co czekać i ryzykować. i tak jest bardzo dobrze.

mtz55    74

TANIEJ W PONIEDZIALEK ale USA 5 dolarow w gore gdzie tak naprawdę giełda startuje. MAtif się zastanawia... dzisiaj miała zapaść decyzja co z kukurydzą na UKRAINIE. OD lutego zakaz wywozu z Rosji. 

Paszarnie przy upadającej hodowli i wzroście cen zbóż chcą sie obkupić jak sie da.

NAsze skupiki i paszarnie grają jak mogą  ale coś mam wrażenie że eksport wyczyści realnie magazyny polskie w tym roku a UKRAINA nie sprzeda, zachód nie ma. 

Edytowano przez mtz55

mysza103    947

0,25 E , to jeszcze nie wypada mówić że matif na zielono ,tym bardziej że czwartek , piątek korekty były jednak spore .

• Like 1

kuba24051    415
nunu85 napisał:

podpisałem dziś kontrakt w szczepankach za 950. więcej nie ma co czekać i ryzykować. i tak jest bardzo dobrze.

Na kiedy podpisałes? jeszcze na początku tygodnia po 1000 można było podpisać na marzec

• Like 1

Tomek90    1200

@Agrest nie, z 2 tyg temu.

Dziś jechałem o 6 było czarno. Wracałem po 12 już biało, przed domem zacząłem redukować a przyczepa PUSTA pcha ciągnik zaczęło bokiem już wywijać. 

IMG_20210125_120826.jpg

dzikiWschód    229

hektar wiedzy w którym odcinku z listopada albo grudnia mowil o cenie ok 1000zl po nowym roku a w marcu przewiduje 1100 ciekawe czy mu się sprawdzi chyba ze znowu kilku mądrzejszych z forum go skrytykują

Tomek90    1200
7 minut temu, XTRO napisał:

gdzie Ty teraz z przyczepami jeździsz ? :D

A taki mały handelek 😁

5 minut temu, olkosio napisał:

nie odbierają u was samochodami? 

U mnie odbierają, ale czasami się opłaca samemu 😈

mds212    1018
21 minut temu, dzikiWschód napisał:

hektar wiedzy w którym odcinku z listopada albo grudnia mowil o cenie ok 1000zl po nowym roku a w marcu przewiduje 1100 ciekawe czy mu się sprawdzi chyba ze znowu kilku mądrzejszych z forum go skrytykują

W tej materii malo kto wie co bedzie za 2 3 miesiace. Jedynie mozna sobie pogdybac

packo    8

Hahahah Skup Bugaj, Zągoty k. Płocka dwie obniżki jednego dnia :) Dwa razy cennik dzis zmieniony :) Rano pszenica 900 i 860, na południe 890 i 840, a do piątku było 920 i 860.

Brakuje określenia na takie zagrywki :) Jak to kilka przyczep może zamieszanie w skupie zrobić :D 

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 

• Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj