Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    2279

Nie wywołuj Staśka z lasu.... Zaraz tu wpadnie i napisze "zacytuj gdzie tak pisałem" xD no i dopisze że w maju będzie po 500 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

No co wy chcecie, dobrze pisał, że będzie po 500 zł, tylko zapomniał dodać, że za pół tony 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969
7 minut temu, pawel885 napisał:

Nie wywołuj Staśka z lasu.... Zaraz tu wpadnie i napisze "zacytuj gdzie tak pisałem" xD no i dopisze że w maju będzie po 500 

serwer by ebnął jak by wszystkie wpisy zacytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Z tym spadkiem ceny to może być taki chwilowy trend aby wzbudzić panikę sprzedaży podobnie było w grudniu z 840 spadła cena na 800-820.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257
4 godziny temu, MarekUA napisał:

Od poniedziałku zjazd w dół skupy w mirczu zapowiadają przyjechało kilka traktorów i zasypali po co dać wiecej jak można zarobić więcej.

To jak piszesz, kilka traktorów ma taki wpływ na cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
mds212 napisał:

Jak ktos ma porzadny sprzet to i tak pojedzie. W domu zsotana Ci co jada ciapkiem z przyczepa 4t

Zjedz z gory na oblodzionej szosie gdzie ledwo samochody podjezdzaja zestawem dwoch przyczep czy nawet jednej to pogadamy.


mds212 napisał:

Jak ktos ma porzadny sprzet to i tak pojedzie. W domu zsotana Ci co jada ciapkiem z przyczepa 4t

Zjedz z gory na oblodzionej szosie gdzie ledwo samochody podjezdzaja zestawem dwoch przyczep czy nawet jednej to pogadamy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Twój problem może i nie ale o stanie polskich drog, ich ukształtowaniu i standardzie odśnieżania a szczególnie tych na wschodzie to wiesz niewiele. Możesz mieć nawet fenda 930 ale jak jest ślisko i co rusz jakaś górka, pagórek to możesz sobie pojeździć ale na pusto z ciągnikiem .


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25580

Bo niektórzy jedyną górkę jaką znają to próg przed wjazdem do garażu😉

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k110    8

Kasprzak Majdan Kawęczyński. Handlowal ktos z tym Panem ? Jak z płatnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293
mds212 napisał:

Jak ktos ma porzadny sprzet to i tak pojedzie. W domu zsotana Ci co jada ciapkiem z przyczepa 4t

nie ma reguły czy mały czy duży. Na oblodzonej i zasnieżonej drodze każdy traktor z ładunkiem bedzie miał problemy. Wystarczy zobaczyc co sie dzieje z TIRami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254
12 godzin temu, mds212 napisał:

Jak ktos ma porzadny sprzet to i tak pojedzie. W domu zsotana Ci co jada ciapkiem z przyczepa 4t

3 osie hamujące w przyczepie 2 w ciągniku i traktor zatrzymał się dopiero jak oparł się na dyszlu, lekki zgorek. Z tobą to tak jak z kierowcą tira co jeździ tylko po asfalcie, przyjedzie odbierać zboże to Kisiel w majtkach 😆

IMG_20201215_083904.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

Zasada jest prosta - jak ruszasz napęd na 4 koła załatwia sprawę  ale jak hamujesz na mocno śliskiej nawierzchni nie ma to znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

woziłem wyrzutki w takich warunkach 😁 już nie wożę jak nie ma czarnego asfaltu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinn998    13
1 godzinę temu, k110 napisał:

Kasprzak Majdan Kawęczyński. Handlowal ktos z tym Panem ? Jak z płatnością ?

Śmiało możesz wozić. Przesledz parę storn wstecz będziesz widział że go polecają z cena. Ile dzisiaj? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladirol    72

Podkarpacie dzisiaj od rana spadło ok 25 cm śniegu cały czas sypie i bardzo mocny wiatr. Osobówką się nie da jechać a co dopiero z przyczepą Kapka podobno zjechał z 970 na 920 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

podpisałem dziś kontrakt w szczepankach za 950. więcej nie ma co czekać i ryzykować. i tak jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

TANIEJ W PONIEDZIALEK ale USA 5 dolarow w gore gdzie tak naprawdę giełda startuje. MAtif się zastanawia... dzisiaj miała zapaść decyzja co z kukurydzą na UKRAINIE. OD lutego zakaz wywozu z Rosji. 

Paszarnie przy upadającej hodowli i wzroście cen zbóż chcą sie obkupić jak sie da.

NAsze skupiki i paszarnie grają jak mogą  ale coś mam wrażenie że eksport wyczyści realnie magazyny polskie w tym roku a UKRAINA nie sprzeda, zachód nie ma. 

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2458

0,25 E , to jeszcze nie wypada mówić że matif na zielono ,tym bardziej że czwartek , piątek korekty były jednak spore .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj