Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pitraszek    273
7 minut temu, bezbarwny napisał:

Damian, to Ty Ambroziak? 

Coś wiesz na ten temat Damian skup? 

Pitraszek    273

Czyli prawda. Przedstawiciel się zarzekał że już placo terminowo ale kto mu wierzy jak ma płacone za gadanie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

marcinn998    13
Dnia 20.01.2021 o 08:41, hardkor113 napisał:

Cena z dzisiaj paszowa pszenica 900 netto lubelskie. I kupujacy mowi ze jak kasa nie potrzebana to trzymac bedzie drozsza.

Napewno netto i napewno paszowa? 

arekpl3    9
4 godziny temu, XTRO napisał:

wipasz międzyrzec pszenica 840 netto, młyn Łuków 850.

Propozycja na rzepak 1680 netto na nowe zbiory 

A jak pszenżyto w Wipaszu? Kijowiec 880 netto pszenica wczoraj.

pawlus224    2590
6 godzin temu, hardkor113 napisał:

Ruch mały bo zboża ludzie nie mają to i ruch mały.

Bo nie mieli "nerwów" tylko jak zobaczyli 8 z przodu to już ogień na tłoki. Z resztą dalej nie mają 🙂 

I co na Majdanie kolejki? Wywrotnicę tam mają ? Mam na jednej przyczepie 9t więc te 30kilometrow opłacałoby się jechać , tym bardziej jak mówisz że gość spoko.

hardkor113    531

Nie ma wywrotnicy.Ale on sztywne ładowarką rozładowuje

PIerwszym kursem 2 nas było za drugim juz z 5.

• Thanks 1

Agrest    16223
3 godziny temu, Pitraszek napisał:

Ktoś sprzedawał do Ambroziak firma jakpol golymin okolice Pułtuska i Ciechanowa? Za pszenżyto proponują 740 netto z odbiorem. Ale coś ostatnio słyszałem że terminów z kasą nie dotrzymują???

Cztery i trzy lata temu sprzedawałem i nerwy miałem ostro zszargane. Z dwóch tygodni zrobiło się prawie 3 miesiące. Niby za pszenicę w ramach rehabilitacji dostałem 10zł do tony więcej ale już dziękuję za współpracę.

• Like 1

matisz    98

Z okolic Opatowa sprzedawałem tylko do Gierczyc firma Henrix w pierwszym roku pieniadze były po miesiacu a w tamtym roku po poł roku i kilkudziesieciu telefonach, i wezwaniach do zapłaty. Ogolnie zraziłem sie.

Zigi94    124

Dwa lata temu Ambroziak przez pół roku nie mógł mi zapłacić. w końcu płacił w ratach po 5tys... i jak już mu ktoś sprzedał to nie podpisujcie aneksów w których się zmienia termin płatności, jeśli nie zapłaci w terminie to musi płacić odsetki

• Like 1

Konrad_Duda    74

Gierada OK

9 minut temu, karino25 napisał:

FHU Gierada Mirosław świętokrzyskie jakie opinie, ktoś handlował, wypłacalni?

darek154    121

Nawet sobie głowy nie zawracajcie Ambroziakiem obok macie inne skupy np Dymczyka który bez problemu płaci.

Agrest    16223

Jarecki drugi dzień mnie napastuje o sprzedaż. Ale z nim w handlu problemów nie było. W tym roku oferował mi szybki przelew. 

pawelski    16
hardkor113 napisał:

Nie ma wywrotnicy.Ale on sztywne ładowarką rozładowuje

PIerwszym kursem 2 nas było za drugim juz z 5.

Konsumpcję bierze? Jeśli tak, to nie wiesz ile płaci?

hardkor113    531

Mowil ze potrzebowal towaru dlatego taka cena. Ale niewiem czy bedzie bral bo magazyny juz prawie pelne

klama958    26

Dziś sprzedana po 900 zł brutto. Pierwszy raz po takiej cenie udało się sprzedać. Szkoda że większość poszło w żniwa. Jakiś mały silosik już by sie zwrócił. 

• Like 1

karino25    89
31 minut temu, matisz napisał:

Z okolic Opatowa sprzedawałem tylko do Gierczyc firma Henrix w pierwszym roku pieniadze były po miesiacu a w tamtym roku po poł roku i kilkudziesieciu telefonach, i wezwaniach do zapłaty. Ogolnie zraziłem sie.

Ja tez sprzedawałem kilka lat do niego, z przelewem spóźniał się ok tydzien góra dwa ale placil. Ale ostatnio ktos pisał ma forum że prawie nikt nie wozi juz do niego poza tym na google ma opinie podobna do twojego postu, wiec może to twoja ;)

XTRO    1011
4 godziny temu, Tomek90 napisał:

Rzepak na bramie cena?? 

Tak

2 godziny temu, arekpl3 napisał:

A jak pszenżyto w Wipaszu? Kijowiec 880 netto pszenica wczoraj.

Nie mam pszenżyta to nie pytałem 

poderwa    20
1 godzinę temu, hardkor113 napisał:

Mowil ze potrzebowal towaru dlatego taka cena. Ale niewiem czy bedzie bral bo magazyny juz prawie pelne

Mówił że obniży cene bo jest zasypany i nie będzie brał.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 

• Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj