Polecane posty

Taurus83    889
9 minut temu, Wicherek napisał:

 W która stronę ?

 

To ty nie wiesz że yacentego pytasz ? 🤣🤣

Przeciez jakby wiedział to by zbożem handlował, a nie uprzykrzał ludziom życie reklamami i zaproszeniami do ankiety  ;)

Hapi nju jer farmery!!! Co by wam saletra z nieba się sypała i rsm zamiast deszczu lał.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Te, bez takich życzeń bo z głodu  i pragnienia zdechniemy😁

Z nieba to niech deszcz pada jak to drzewiej bywało🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432

No  to  może  żeby  pszenica  była  w  cenie  saletry   a rzepak w cenie  mocznika  . A najlepiej  to  żeby  nam  się  dobrze  żyło  i dobrze  się  wiodło , żeby  się  chciało  i żeby  się  mogło . 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

Najważniejsze to jest zdrowie czy fizyczne czy psychiczne, bez niego to se można

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

ja życzę wszystkim, żeby saletra była w cenie psieżyta, a mocznik w cenie pszenicy - miastowi tez chcą jeść :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
20 minut temu, yaroslaw napisał:

No  to  może  żeby  pszenica  była  w  cenie  saletry   a rzepak w cenie  mocznika  . A najlepiej  to  żeby  nam  się  dobrze  żyło  i dobrze  się  wiodło , żeby  się  chciało  i żeby  się  mogło . 

Najlepiej, to żeby się mogło i chciało, bo jeśli chodzi o „wiodło”, to i tak wciąż mało i mało


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

No to ja jestem ciekaw przepowiedni sprzed kilku stron. Że handel ruszy sie dopiero po trzech króli :D

Edytowano przez koniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Przepowiednia taka że za 7 lat ro***bie się UNIA EUROPEJSKA bo straciła wartości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kris1    32

Dzisiaj Sylwester. Jak szaleć to szaleć. Znalazłem na OLX ofertę sprzedaży pszenicy po 3500 zł/tona.😟 Co wy na to??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
38 minut temu, jahooo napisał:

ja życzę wszystkim, żeby saletra była w cenie psieżyta, a mocznik w cenie pszenicy - miastowi tez chcą jeść :D

Tudzież hodowcy co przerabiają te zboże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, ponoć ma być droższa, nie dawaj zarabiać pośrednikom!!!!


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432
1 godzinę temu, 1kris1 napisał:

Dzisiaj Sylwester. Jak szaleć to szaleć. Znalazłem na OLX ofertę sprzedaży pszenicy po 3500 zł/tona.😟 Co wy na to??

Ja  tam  i  po  4 tys/t mogę  sprzedać  a  z  okazji  nowego  roku  mogę  transport  w promocyjnej  cenie  dołożyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj