Polecane posty

galan99    7583
9 godzin temu, sthil007 napisał:

Gaz 45% do góry także suszenie kukurydzy też tanio nie wyjdzie

Gaz za***ie Polska gospodarkę jak butla gazu już kurna kosztuje 70 zł zaraz będzie 80 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, galan99 napisał:

butla gazu już kurna kosztuje 70 zł

ja taniej kupuję. i to sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Ci co maja sklepy i handel to co chwile mówią że wszystko idzie do góry i podnoszą cenę 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
4 godziny temu, galan99 napisał:

Gaz za***ie Polska gospodarkę jak butla gazu już kurna kosztuje 70 zł zaraz będzie 80 zł .

U nas 56zł rozlewnie MiędzyrzecPodl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
4 godziny temu, galan99 napisał:

Gaz za***ie Polska gospodarkę jak butla gazu już kurna kosztuje 70 zł zaraz będzie 80 zł .

To po co taki drogi kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

60 zl butla ostatnio ale podobno nowa dostawa ma byc 70 zl.

Ceny gazu to wy zobaczycie od 2024r. Bo teraz panstwo dotuje gaz dla indywidualnego odbiorcy. UE zabrania tego i ma byc cena jak przedsiebiorstwa. Czyli jakies 250% drozej.

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

jeśli cena się utrzyma na kukurydzę to i do kukurydzy się magazyny znajdą by przechować więc nie ma co straszyć że przez kukurydzę pszenica spadnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9
2 godziny temu, kodzi napisał:

kto i ile płaci za pszenicę paszowa w lubelskim LSW?

910 plus vat tylko, że LKR ale w sumie co to za różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ssanie zaspokojone, teraz bedą wstrzymywać skupy się z zakupami, aż zaczną kosić kukurydzę. Jak export nie pójdzie w góre to teraz tylko spadki na lokalnych rynkach

  • Like 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1973
5 godzin temu, jajonasz napisał:

Ladujta chłopy przyczepy, teraz już tylko spadki, zaraz po 700 będzie 

Przecież on ma rację, że bez eksportu zakłady przetwórcze będą nas trzymać krótko za mordę. Oni doskonale wiedzą, że rolnicy sami tego zboża nie przerobią, bo małego przetwórstwa w ramach gospodarstw praktycznie nie ma, a produkcja zwierzęca dogorywa. Ewentualnie możesz owsem palić, jak opał zimą będzie drogi.

Edytowano przez JanKrzysztof
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie przetłumaczysz, 

 a żeby nie było ja liczyłem na to ze Pszenica ma matiff pójdzie w polowe ceny rzepaku a tu kiszka


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
6 godzin temu, Dawid727 napisał:

Rola Człuchów wszystko w dół o 30 zł. Drugi spadek w ciągu tygodnia. 

Na ile teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235
8 godzin temu, DamianRolnikSkup napisał:

Tego nie przetłumaczysz, 

 a żeby nie było ja liczyłem na to ze Pszenica ma matiff pójdzie w polowe ceny rzepaku a tu kiszka

wszyscy szykują się na kukurydzę teraz, więc ruch z cenami nie bardzo, a widzę, że próg odbicia to około 235 Euro, nie tak mało, oj, będzie ruch i cena w listopadzie, jak kukurydza nie posypie, a w wielu miejscach tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Teraz zamyka sie kontrakt wrzesniowy. Poczekajmy spokojnie. Bedzie sie dzialo....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Tasomix już wykupił bilbordy i piosenkę w radiu że skupuję kukurydzę mokrą.

Piast Lewkowiec 920 pszenica i 830pszenżyto netto 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
3 godziny temu, jahooo napisał:

wszyscy szykują się na kukurydzę teraz, więc ruch z cenami nie bardzo, a widzę, że próg odbicia to około 235 Euro, nie tak mało, oj, będzie ruch i cena w listopadzie, jak kukurydza nie posypie, a w wielu miejscach tak będzie

Jeżeli były by podpisane umowy eksportowe to nie miałoby większego znaczenia, wychodzi na to że eksport przystopował

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj