Polecane posty

tomek904    203
Wicherek napisał:

Do portu ? 

nie mam pojęcia w umowie był termin do końca kwietnia i chyba boją się kary umownej za nieodebranie towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@robercikj100   W Twojej sygnaturze jest ten opis  "AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta! "

Teraz pytanie, czy stoi przy pisuarze, czy siada na sedesie do siusiania?    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
13 godzin temu, sznajdik napisał:

U mnie lasy się usuwa a nie sadzi

 

Nie rozumiem ludzi którzy usuwają lasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
2 godziny temu, deSilva napisał:

@robercikj100   W Twojej sygnaturze jest ten opis  "AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta! "

Teraz pytanie, czy stoi przy pisuarze, czy siada na sedesie do siusiania?    :P

Musisz się jego zapytać, chociaż ostatnio  go na forum nie widziałem . Dostał już chyba z 10 banów na każde konto i chyba dał sobie spokój z wymyślaniem nowych nicków.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
4 minuty temu, sznajdik napisał:

To się nazywa teraz przywracanie do użytku rolniczego

Ok tylko jak tak na wszystko patrząc to chyba nie długo w Polsce nie będzie czym oddychać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, alfa napisał:

Ok tylko jak tak na wszystko patrząc to chyba nie długo w Polsce nie będzie czym oddychać 

Nie masz pojęcia o czym piszesz, przyrost lasów coraz większy. Poza tym jak Tobie szkoda lasów na użytkach rolnych to Zaleś swoje. Będziesz miał czym oddychać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
tomciu86 napisał:

Ładna cena 1000 netto kiedy umowę podpisałeś

luty jak była 250euro dzisiaj chcą dac 980netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

FDW Kleczew 960netto


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451

Czy obserwuje ktoś dzisiejszy matif na rzepak ? kontrakt sierpniowy no w normie + 3 euro , ale majowy + 83, 25 euro ? czy to jakaś pomyłka wystąpiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305
56 minut temu, przemol87 napisał:

FDW Kleczew 960netto

Skok o 50zł ,to chyba brak sprzedających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
2 godziny temu, alfa napisał:

Ok tylko jak tak na wszystko patrząc to chyba nie długo w Polsce nie będzie czym oddychać 

A pomyślałeś o tym co bedzie za kilka kilkanaście lat jak zabronią wogóle pić piecem w domach a będzie gaz i prąd jedynie co zrobisz z tym lasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

podkreśl słowo "w domach" , w garażu nadal będziesz mógł, a i na trumny się przyda, na dachy, na deski

na drewno zawsze będzie zbyt, a dyskusja jest o cenach pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
9 minut temu, jahooo napisał:

podkreśl słowo "w domach" , w garażu nadal będziesz mógł, a i na trumny się przyda, na dachy, na deski

na drewno zawsze będzie zbyt, a dyskusja jest o cenach pszenicy

na drewno tartaczne tak, a w naszych lasach to wiekszosc opalu sosnowego, ktory coraz tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0134    28
2 godziny temu, mysza103 napisał:

Czy obserwuje ktoś dzisiejszy matif na rzepak ? kontrakt sierpniowy no w normie + 3 euro , ale majowy + 83, 25 euro ? czy to jakaś pomyłka wystąpiła?

aktualnie prawie plus 70 euro ale majowy kontrakt już nie ma znaczenia teraz trzeba patrzeć na sierpniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawiddaw    3
9 godzin temu, robercikj100 napisał:

Ostatnio czytałem że w Chinach przez ich politykę jednego dziecka też zaczyna robić się kryzys demograficzny. I jak nic się nie zmieni to za kilkadziesiąt lat zacznie ich ubywać 😁

Tam to faceci maja problem, bo dziewczynki sie nie rodzą. A chłop z chłopem nie ma jak dzieciaka zmajstrować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
12 godzin temu, robercikj100 napisał:

Ostatnio czytałem że w Chinach przez ich politykę jednego dziecka też zaczyna robić się kryzys demograficzny. I jak nic się nie zmieni to za kilkadziesiąt lat zacznie ich ubywać 😁

W Indiach nie ma tego problemu. Czarni na czarnym lądzie też nie słyszeli o tym problemie. W nigerii jest więcej nastolatków niż w całej uni europejskiej. Coś jeść muszą. W 2030 ma być 8.5 mld ludzi na świecie a w 50r. 10 mld

Oferta na zniwa 820 za konsumpcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451

Tylko że największy przyrost jest w krajach najbiedniejszych , których nie stać za bardzo na żywność , Prędzej doczekamy tego ,że 

imigranci nas zaleją , niż my zalejemy ich żywnością , no chyba że humanitarnie  jako dary . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
2 godziny temu, tomciu86 napisał:

Po ile Ci daje Jarecki ja nie handlowałem ale by kupili 

Mi proponuje 900 brutto

Za suchą qqrydze 940zl brutto zabierają z podworka , tylko tak pytam czy nie firma krzak bo odezwali sie do mnie z mojego ogloszenia na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
4 godziny temu, Jurek87 napisał:

Handlował ktos z jareckim z ciechanowa?

Ja już kilka lat. Ciechanów czy Stary Kałęczyn? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Stary kałęczyn.

8 minut temu, pawel885 napisał:

Ja już kilka lat. Ciechanów czy Stary Kałęczyn? 

 

17 minut temu, Kott napisał:

Jarecki pewna firma można śmiało z nimi handlować

Dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj