Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PAN88    1755
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Masz rację , spadła na 212,75 E , ale ja zawsze jestem optymistą 

Bo swoją sprzedałeś i szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Dziś odbiór 920 netto, z półtora miesięcznym opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Mazowieckie zachód ceny netto zł/t. Bugaj na dzień 09.04 ogólnie najbardziej staniała pszenica z 970/950 reszta symbolicznie 

 Pszenica k/P 850, pszenżyto jęczmień 780, żyto 640, kuku 880, rzepak 2200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
10 godzin temu, Wicherek napisał:

Jestem optymistą bo nie sprzedałem 

wieczny optymista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
10 godzin temu, tomciu86 napisał:

I jak giełda dalej cena w dół 

Na giełdzie trzeci dzień zielono

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4029

Drukarki pieniędzy  aż czerwone  tak ciężko pracują , za tą nową  kasę coś trzeba kupić , skupy jak sprzedadzą to co mają w magazynach, żeby nie stracić dalej będą się bić o towar , a na polach przynajmniej w podkarpackim jest wielka lipa , rośliny śpią

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7555

Tym razem  Ukrainy ukroją ze 200 kilometrów w  głąb kraju a może i więcej nam dadzą Lwów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Tak dadzą ci 😂. Na co ci ten lwów ?

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj