Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bugii    689

Co wy rozprawiacie o naszych plonach. One nie maja zadnego znaczenia na ceny. W zniwa byly cwaniaki co krzyczeli sprzedawac wszystko bo plony rekordowe i bedzie tylko taniej. 

Teraz pszenica leci bo raporty dobre dla glownych producentow. Ostatnio ukraina  krzyczala ze bedzie miala o 10mln t wiecej zboza na export niw w tym roku. Tylko zapomnieli dodac ze poprzedni sezon mieli strasznie slaby. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23
22 godziny temu, MarcinNH napisał:

Śląsk 840 pasza, 890 konsumpcja 

Gdzie takie ceny i netto czy brutto

22 godziny temu, MarcinNH napisał:

Śląsk 840 pasza, 890 konsumpcja 

Gdzie takie ceny i netto czy brutto

22 godziny temu, MarcinNH napisał:

Śląsk 840 pasza, 890 konsumpcja 

Gdzie takie ceny i netto czy brutto

22 godziny temu, MarcinNH napisał:

Śląsk 840 pasza, 890 konsumpcja 

Gdzie takie ceny i netto czy brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bieńkowice, zawsze netto podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2417
4 godziny temu, Bugii napisał:

Co wy rozprawiacie o naszych plonach. One nie maja zadnego znaczenia na ceny. W zniwa byly cwaniaki co krzyczeli sprzedawac wszystko bo plony rekordowe i bedzie tylko taniej. 

Teraz pszenica leci bo raporty dobre dla glownych producentow. Ostatnio ukraina  krzyczala ze bedzie miala o 10mln t wiecej zboza na export niw w tym roku. Tylko zapomnieli dodac ze poprzedni sezon mieli strasznie slaby. 

Może i mieli strasznie słaby sezon , ale wyeksportowali więcej zboża niż w Polsce się zbiera ogółem wszystkich zbóż . Export polskich zbóż x 10 = export Ukrainy , a Ukraina tak wiele większa od Polski nie jest . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    837

A mi sie wydaje że cena bedzie stopniowo spadać do poziomu ceny jaka będzie w żniwa.

Bo jako nie widzi mi sie że podrożeje na 1100 a później walnie na 700. 

Takie tylko moje gdybanie, przedwczoraj wywiozłem reszte i temat dla mnie zamknięty, jedynie można podyskutować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9110

Ja dziś zakończyłem wożenie, na magazynie, gdzie odstawiałem, było może ze 150t zboża, reszta idzie na bieżąco na port.  Giełda drugi dzień w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25242

Luksemburg ponoś zwiększył areał, dziki zryły trawniki i posiali na ich miejscu pszenicę jarą😜

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

SMS z młyn Ostrów Wlkp, 900 netto do końca tygodnia. Słaba oferta 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65
57 minut temu, tomciu86 napisał:

Gdzie w lubelskim tyle u mnie sako w okolicy900 brutto

To jak cena matif tera

Borzechów Kowalczyk 

Edytowano przez CASd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65
1 minutę temu, ejczbio napisał:

@CASd Młyn czy pośrednik portowy? 

Pośrednik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    250
3 godziny temu, Wicherek napisał:

https://biznes.interia.pl/gieldy/surowce/profil-surowca-olej-rzepakowy,wId,8306    trochę nie w temacie  , ale olej rzepakowy dzisiaj pobił rekord  wszech czasów , to pewnie dobry znak na żniwa rzepakowe

To są notowania canoli , nie oleju... i rekordu dziś nie było wszech czasów - tylko rekord dla kontraktu. generalnie starego rzepaku poprostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batim    7

Wicherek ty to już nie pisz że do góry idzie bo co napiszesz to zara spada cena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj