Polecane posty

pabloooo    124

Podpisaną pszenica konsumcyjna po 950 zł netto, oraz jęczmień paszowy po 820 zł netto lubuskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerna102    13
1 godzinę temu, miwigos napisał:

A jak nie była sprzedana to nie mogłeś siać nawozu ,jakiś zakaz

Spokojnie można siać nawozy bo sprzedana w dobrej cenie . I teraz nie przeżywam jak większość tutaj że pszenica zaczęła tanieć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Obyś kolego miał rację... Giełda niestety mówi co innego, na szczęście kurs euro 4,58 trzyma to jakoś w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227
1 godzinę temu, kamil18fmr napisał:

Obyś kolego miał rację... Giełda niestety mówi co innego, na szczęście kurs euro 4,58 trzyma to jakoś w ryzach.

Nic na giełdzie nie rośnie w nieskończoność, teraz jest realizacja zysków na długich pozycjach i zmiana kontraktu. Trzeba przeczekać ze dwa tygodnie na nowe raporty, na razie nie jest tak różowo w raportach

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1824

@jahooona giełdy może mieć też wpływ zapowiedź rosyjskiego ministra z 12.03. że będą dalej grać na obniżkę cen pszenicy, ponoć ich obecna cena ok 165€ ma jeszcze potencjał na spadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7570

Ma potencjał na spadek jak Chin nie zechce pszenicy , Kuku na jesieni to spadek będzie wielki aż czapka na głowie się podniesie .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3511

Raczej się mylisz ,wszyscy chcą żeby podpisać kontrakty na mokrą za 500 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227
1 godzinę temu, ws71 napisał:

@jahooona giełdy może mieć też wpływ zapowiedź rosyjskiego ministra z 12.03. że będą dalej grać na obniżkę cen pszenicy, ponoć ich obecna cena ok 165€ ma jeszcze potencjał na spadek ?

to zależy od ceny ropy na rynku, jak pójdzie jeszcze do góry, to Rosja będzie miała pieniądze na dotowanie rolnictwa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek356    5

jaka cena okolice Wolbromia małopolska mam około 20 ton jeszcze pszenicy ktos coś wie.


Walnoł mi cene 890 netto


sory brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215
Dnia 12.03.2021 o 16:29, pawlus224 napisał:

Żniwa będą jak zawsze ,ciepło nadrobi opóźnienia , a plony ? No cóż ...

Tamten rok przymrozki do końca maja praktycznie. Plony rekordowe. Były opady mróz nie ma nic do rzeczy. Woda robi plon i tyle co by się nie działo. 

 

BBi Brzozowski 940 netto przy większej ilości. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

W moim regionie zboża sypały o tonę mniej jak w 2019 deszcze załatwiły plon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3511

Bo miałeś nadmiar deszczu ,u mnie 2 tony więcej w porównaniu do 2019,rekord życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573
1 godzinę temu, knoro93 napisał:

Tamten rok przymrozki do końca maja praktycznie. Plony rekordowe. Były opady mróz nie ma nic do rzeczy. Woda robi plon i tyle co by się nie działo. 

 

BBi Brzozowski 940 netto przy większej ilości. 

A to stąd ten ruch ostatnie dni bo 1.03 sprzedawałem po 910 netto a to jednak podwyżka wywołała taki ruch a nie spadek jak w styczniu spadło o 20 i ludzie sraczki dostali że kolejki stały a teraz za wiele nie jeździ ale wszysto jedno większy ruch niż przed podwyżką. Dziwne że sms nie przyszedł o zmianie cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzownili, że po 1000 chcą sprzedać, optymistycznie tam na skupie w Parcewie podchodzą 🤣


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Szukają jeleni którzy im sprzedadzą i tak samo szukają jeleni którzy od nich kupią. Jak woziłem wujaszka pszenżyto to ledwo wysypałem to zaraz na tira szło

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
Dnia 13.03.2021 o 10:03, Farmerna102 napisał:

Spokojnie można siać nawozy bo sprzedana w dobrej cenie . I teraz nie przeżywam jak większość tutaj że pszenica zaczęła tanieć

Nie zaczęła ,większej ceny u Kozaka chyba nie było ,nie było obniżki.

Też chyba zacznę tam wywozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
6 godzin temu, knoro93 napisał:

Tamten rok przymrozki do końca maja praktycznie. Plony rekordowe. Były opady mróz nie ma nic do rzeczy. Woda robi plon i tyle co by się nie działo. 

 

BBi Brzozowski 940 netto przy większej ilości. 

w maju w  pszenicy przymrozki takie nie straszne jak np. w rzepaku. Zależy ile tej wody u ciebie było, u mnie np. marzec , kwiecień kilka mm a maj, czerwiec ponad 200 chyba i ogólnie plon nieco gorszy niż sezon wcześniej. Wiec z tą wodą to też róznie.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj