Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Uziu92    7886

cargil Siedlce pszenica paszowa 850 netto , pszenżyto 750 netto. Czyli cena identyczna jak przed miesiącem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    89

lubelskie

930 zł brutto (gosc mowil ze jak nie spieszy sie z kasa to sie wstrzymac bo bedzie drozej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3937

Ale Ci łaskę zrobił , niech tyle daje netto a jak nie to na samochód i do młyna wieź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergi99    15
lukasz493 napisał:

lubelskie

930 zł brutto (gosc mowil ze jak nie spieszy sie z kasa to sie wstrzymac bo bedzie drozej)

Gdzie lubelskie region?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik117    1

No właśnie gdzie płacą 830 

I odrazu jak tam u was płacą na pszenzyto 

Powiat siedlecki

Powiat Sokołowski, losicki itp 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51
1 godzinę temu, fergi99 napisał:

Gdzie lubelskie region?

PHU Kowalczyk Kliny 930 brutto za pszenice 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk13    2

Ceny netto Kojpasz Pszenica 860 Pszenzyto 710 Pmn Agro Pszenica 860-880 Pszenzyto 710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    118

CWL - pszenica ceny netto-elewator włocławek 920zł , Lubien Kujawski Polmais 930zł

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

Na matifie cena rekordowa, a u nas nie mogą nawet nie ma odrobienia spadków sprzed miesiąca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3937

Śniegi stopniały , chłopy ruszą z towarem i zacznie się golenie baranów

A wystarczy spokojnie czekać do Maja

Edytowano przez Wicherek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Śniegi stopniały , chłopy ruszą z towarem i zacznie się golenie baranów

A wystarczy spokojnie czekać do Maja

W kwietniu-maju wyczuwam sytuacja podobna do zeszłego roku. Telefony od firm (nawet takie co 5-10 lat nie handlowałem) czy cos na sprzedaż mamy, świnie coś się ruszaja z ceną jajka też, może być ciekawie jak zboża brak a jest klient na pasze , ale skupy same przez swoją chytrość stracą bo porty zagranica szybciej reaguje na giełde...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek230    0

Dzisiaj propozycja za paszówkę 960zł netto 

Edytowano przez tomek230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że lubelskie nieco bliżej mazowsza z cenami niż zawsze częstoborowice (podizdebno) 930br pszenica pasza żółkiewka 900br gorzków 870-900brt nie jest źle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj