Polecane posty

Zdzinio    325
48 minut temu, Maciektaski napisał:

Paszarnia Cedrob Ciechanów 930 netto

 

To co podnieśli bo dopiero było 890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51
13 godzin temu, sw_kamil napisał:

Jaka cena za kukurydzę? To może ja sprzedam

Zqpraszam na priv kwestia jaka ilosc skad odbior...

13 godzin temu, DamianRolnikSkup napisał:

Ja tez mam sporo to może się dogadamy 😛

Zapraszam do kontaktu tel.572651592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Cedrob raciac

Pszenica 920 netto

Pszenzyto 760netto

Lokalny zlodziej

Pszenica 880-920 netto

Pszenzyto 720 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25527

Nic tylko pozazdrościć takiego złodzieja w okolicy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1958
6 minut temu, Agrest napisał:

Nic tylko pozazdrościć takiego złodzieja w okolicy.

Lokalny złodziej z okolicy Bugiego po prostu ma wokół komina dobre skupy. Z łódki zboża zostaje mu co najmniej 1000 zł.. Niektórzy na zarobek z 3 samochodów handlarzowego zboża muszą ciężko pracować cały miesiąc. W ościennej gminie grasuje handlarzyna, co  (faktycznie) zapłaci za pszenżyto 750 złotych netto, ale to szuja jakich mało i mniej bystrych strzyże ile wlezie, choćby dlatego należy omijać go szerokim łukiem. Menda zawsze będzie mendą i nie ma co takiego dorabiać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25527

No to ten drugi to złodziej, ale pierwszy???

Toć nie zapłaci 890 by sprzedać po 880.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Ja mam głowę wyłączoną bo już wszystko sprzedane po 820 netto i jestem zadowolony kasa też na koncie. Miałem ogłoszenie gościu był wziął prube i puzniej dzwoni że podstawi auto i na port wywiezie dawał 850 brutto ja mówię ok tylko kasa odrazu i do tej pory nikt nie dzwonił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Z tego tytulu zlodziej ze wali na wadze. Na 10t braknie 500kg. 

Sasiad wazyl na wadze 10.200t u niego 9.700. Odjechal na drugi dzien do cedrobu waga sie zgadzala 10.200t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1958

Dokładnie, sporo takich handlarzyków co kroją na wadze. Do tego próbują czasami urwać z ceny podstawowej, bo robak, bo zanieczyszczenie, bo cennik mi się pomylił jak rozmawiałem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Ceny na nowe zbiory, sierpień, wrzesień : rzepak 1710, pszenica 12.5% 760, żyto 560,pszenżyto 660.pomorskie. Ceny netto. Nad pszenżytem się strasznie zastanawiam. Cena naprawdę fajna. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Ja tez z pomorskiego podpisałem na 125t tyle że 22 stycznia na 800netto loco zakład praktycznie za którego ogrodzeniem będę młócił. Inna firma dawała 20zł więcej ale loco gospodarstwo wiec jak miałem przywieźć z pola zrzucić na hale a później załadować to wyjdzie na to samo a bez roboty...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3872

sprzedałem pszenice - 900 netto


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451
Napisano (edytowany)
30 minut temu, Dawid727 napisał:

Ceny na nowe zbiory, sierpień, wrzesień : rzepak 1710, pszenica 12.5% 760, żyto 560,pszenżyto 660.pomorskie. Ceny netto. Nad pszenżytem się strasznie zastanawiam. Cena naprawdę fajna. 

Gdy by to było u mnie na południu Polski to ceny piękne , ale na północy to nie wiem . Żeby podpisywać kontrakt to cena powinna być jakieś 80 -100 zł więcej , niż była średnia cena na danym terenie w ostatnich 5 latach . w żniwa

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3872
1 minutę temu, PanPawel napisał:

To śmiało możesz flaszeczke już stawiać 😁

no ba, cena zacna i się jeszcze okazało ze na zestawie było ponad tone więcej niż liczyłem na oko


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1958
4 minuty temu, yacenty napisał:

sprzedałem pszenice - 900 netto

Jak taka dobra cena, to rozumiem, że od teraz będziesz przechowywał 100% płodów. 😎

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3872

nie

  • Haha 2

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306

Nie każdy ma miejsce żeby przechowywać. A postawić magazyn albo bina to nie jest tak chop siup. Lubię takie mile zaskoczenia 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3872

do Agromatu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj