Polecane posty

Agrest    25509

Jarecki drugi dzień mnie napastuje o sprzedaż. Ale z nim w handlu problemów nie było. W tym roku oferował mi szybki przelew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelski    20
hardkor113 napisał:

Nie ma wywrotnicy.Ale on sztywne ładowarką rozładowuje

PIerwszym kursem 2 nas było za drugim juz z 5.

Konsumpcję bierze? Jeśli tak, to nie wiesz ile płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Mowil ze potrzebowal towaru dlatego taka cena. Ale niewiem czy bedzie bral bo magazyny juz prawie pelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama958    27

Dziś sprzedana po 900 zł brutto. Pierwszy raz po takiej cenie udało się sprzedać. Szkoda że większość poszło w żniwa. Jakiś mały silosik już by sie zwrócił. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karino25    102
31 minut temu, matisz napisał:

Z okolic Opatowa sprzedawałem tylko do Gierczyc firma Henrix w pierwszym roku pieniadze były po miesiacu a w tamtym roku po poł roku i kilkudziesieciu telefonach, i wezwaniach do zapłaty. Ogolnie zraziłem sie.

Ja tez sprzedawałem kilka lat do niego, z przelewem spóźniał się ok tydzien góra dwa ale placil. Ale ostatnio ktos pisał ma forum że prawie nikt nie wozi juz do niego poza tym na google ma opinie podobna do twojego postu, wiec może to twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1525
4 godziny temu, Tomek90 napisał:

Rzepak na bramie cena?? 

Tak

2 godziny temu, arekpl3 napisał:

A jak pszenżyto w Wipaszu? Kijowiec 880 netto pszenica wczoraj.

Nie mam pszenżyta to nie pytałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
1 godzinę temu, hardkor113 napisał:

Mowil ze potrzebowal towaru dlatego taka cena. Ale niewiem czy bedzie bral bo magazyny juz prawie pelne

Mówił że obniży cene bo jest zasypany i nie będzie brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

@karino25 Nie moja ale tez ja widziałem,  więc nie tylko ja miałem takie problemy.  Ale chociaż za kazdym razem odbierał i się tłumaczył i przepraszał . No i tak przez pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
hardkor113 napisał:

Na pewno dzisiaj woziłem. To u Kasprzaka? Dzisiaj dzwoniłem i mówił że 90netto, a jak u niego z terminem płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

U Kasprzaka 14 dni i pieniadz na koncie czasami wczesniej. Jak chcesz wozic to zadzwon jeszcze raz bo dzisiaj pod wieczor juz malo miejsca bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

880 daje, ja dzisiaj do niego dzwoniłem i mówiłem że zostało mi jeszcze ze200 ton to mówił żeby w sobotę dzwonić rano jak z miejscem i jak będzie wolne to dawać. A do niego to koło pola golfowego przez wiadukt i prosto cały czas? Daleko od pola golfowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

Do Pana Kasprzaka dzwoniłem bo dostałem info że płaci po 90 netto


I do niego daleko jak wiadukt się przejedzie? Bo mam chec podjechać pogadać na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260
6 godzin temu, Pitraszek napisał:

Coś wiesz na ten temat Damian skup? 

Ty w tym co cytowałeś, stwierdzenia się doszukałeś? 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junak19    14
3 godziny temu, karino25 napisał:

FHU Gierada Mirosław świętokrzyskie jakie opinie, ktoś handlował, wypłacalni?

Jaką cenę Ci proponuje? 

Znajomy do niego odwoził przed świętami i było ok.

Edytowano przez Junak19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj