Polecane posty

Agrest    25596

Ale drgnęło teraz. +6,5€

Jest 224,5€.

Oby to bezpośrednio na zakupy się przekładało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

bartek933 a ten młyn to nie jest czasami pan otwiaska bo też tam sprzedawalem często?

  • Like 1

zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek może coś pomyliłeś i do pierwszego młyna dałeś pszenżyto :P a i tak dobrze wycenili, Ty sprawdź tą próbke

  • Confused 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3462

Co się dzieje na giełdach że Matif 3 % w górę a USA prawie 5 %  ? Jakieś nowe raporty? Wiem tyle że Ruskie znów oberwali limit wywozu i mniej zamierzają wysyłać ale że aż tyle giełda by reagowała  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Dziś po południu prezentacja raportów z USA, jutro albo dalsze wzrosty, albo krekta, zależy od zaprezentowanych danych, spodziewane są słabe prognozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladirol    72

nagłe wzrosty nastąpiły po publikacji raportów pewnie jest gorzej niż prognozowani analitycy Chiny kupują wszystko i ogromne ilości póki coś można kupić ale na giełdzie 1000 przekroczony a u nas powolne wzrosty ale trzymać jeszcze chwile poczekać z podpisaniem kontraktów bo zamiecie i mrozy idą długotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

W całym kraju 92 procent areału pszenicy ozimej pojawiło się do 29 listopada, o trzy punkty procentowe przed rokiem ubiegłym i o jeden punkt procentowy przed średnią z pięciu lat. Według stanu na 29 listopada czterdzieści sześć procent areału upraw zimowych w 2021 r. Było w stanie dobrym lub doskonałym, o 6 punktów procentowych poniżej tego samego okresu w zeszłym roku.

z raportu USDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek74200    0
Dnia 2.01.2021 o 09:42, soltys48 napisał:

Tyle to brałem za pasze w październiku PZL

No nie przesadzaj  u nas to zawsze 780-810   nie wiem czemu  do portu blisko do Szczecina czy co mowie poważnie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

Po ile się sprzeda, to jeszcze nie wiadomo, bo apetyt na cenę rośnie i człowiek chce trochę przetrzymać, aby dostać więcej. Giełdy jak to giełdy, raz zielono raz czerwono, oby nie było czarno. Sam nie sprzedałem nic i korci mnie przetrzymać do wiosny z drugiej strony styczeń zawsze był dobrym miesiącem na sprzedaż.  Pewne jest jedno, że w tym roku wrośnie liczba zamówień firmom budującym silosy zbożowe.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

Jestem ciekaw czy w tym roku pszenica w centrum kraju przebije 1000 PLN.Dawno takiej ceny nie mielismy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoter    13
1 godzinę temu, farmer1111 napisał:

Już zaczyna wyglądac dobrze  A po 830br w  okolice żółkiewki znajomy mówił 

już można dostać 850 br w okolicach żółkiewki zależy ile ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
47 minut temu, popo73 napisał:

Jestem ciekaw czy w tym roku pszenica w centrum kraju przebije 1000 PLN.Dawno takiej ceny nie mielismy.

W 2012 była 1130 netto sprzefawałem na młyn A nawet przez chwilę później do 1200 robiła. Dobiła!  A kuku 950 netto była

Edytowano przez Zdzinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Galan. Żyj chwilą, nie zadręczaj się. 

Widzi umartwiasz się ciągle i sprzedałeś na dołku cenowym😉

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Lepiej żeby była cena stabilna i co roku anie raz na kilka lat .

@Agrest Czemu tak powiadasz że na dołku cenowym .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Masz rację i miejmy nadzieję że ustabilizuje się na kolejne lata na poziomie nie niższym od 220€👍

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Dla mnie cena 750 byla by ok. Takie wystrzaly w gore nie sa wskazane. U mnie w okolicy po roku 2012 ceny ziemi poszly drastycznie w gore i tak samo czynsze dzierzawene. O 100% podwyzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj