Polecane posty

JanKrzysztof    1955
1 godzinę temu, okamil94 napisał:

de heus pszenżyto 735 netto z ich transportem. Odbiór do końca stycznia

Ile ton? 700 to była cena przed świętami "z bramy", bez negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3937
5 godzin temu, AniaYogi napisał:

Procam i Cefetra z tego co mi wiadomo nie sa eksporterami i statkow wlasnych nie maja. Tylko pisza kontrakty bezposrednio z importerami tj Vitera czy Cargill...

Czyli ja sprzedaję do skupu , skup sprzedaje Cefetrze ,  Cefetra sprzedaje Cargilowi , Cargil sprzedaje Arabom , wszyscy zarobili    bez pracy tylko ja się narobiłem  i nic z tego nie mam bo sprzedałem w żniwa !

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okamil94    16
7 godzin temu, JanKrzysztof napisał:

Ile ton? 700 to była cena przed świętami "z bramy", bez negocjacji.

150-200. przed świętami było 700 i własny transport także wydaje mi się że teraz cena jest przyzwoita

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba_cesc    2
9 godzin temu, okamil94 napisał:

de heus pszenżyto 735 netto z ich transportem. Odbiór do końca stycznia

Jaki rejon tyle płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sprzedawał ktoś ostatnio do Lubelli i pochwali się cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125
1 godzinę temu, ukaszProcho napisał:

Łódzkie młyn 860 netto mam jeszcze 25 ton pszenicy, chyba cena ładna nie ma co trzymać,

ktory młyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1275
16 godzin temu, ursus219 napisał:

Na stronie fermy woźniak cena rzepaku na umowy handlowe to jest kontrakt na żniwa? Te ceny to są wszystkie netto?

To jest cena na umowę kupna rzepaku ,np: robisz na 30 ton i zaczynasz  sobie dostawy jak masz zapisane , kasa 14 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    89

Lokalny skup lubelskie 820 zł brutto , przy dobrych parametrach nawet więcej . +30 zł na tonie od końca grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Co się dzieje z rzepakiem, że tak ruszył w górę? Sąsiad miał dziś ofertę 1880 netto z podwórka i dodatkowo podpisał umowę na 2 auta na przyszłe żniwa po 1700 netto.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
6 minut temu, Alio napisał:

Co się dzieje z rzepakiem, że tak ruszył w górę? Sąsiad miał dziś ofertę 1880 netto z podwórka i dodatkowo podpisał umowę na 2 auta na przyszłe żniwa po 1700 netto.

Idzie do gory jak zboze, soja itp. Na gieldzie prawie 2tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki97    0

dzisiaj dostałem propozycję 865 netto pszenica konsumpcyjna dolnośląskie okolice zgorzelca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
51 minut temu, dziki97 napisał:

dzisiaj dostałem propozycję 865 netto pszenica konsumpcyjna dolnośląskie okolice zgorzelca...

Spoko, witam sąsiada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2021 o 16:08, barthez96 napisał:

U kogo?

Kowalczyk ale ten bliżej nas czestoborowice tylko tam od ilości bardziej zależy cena zaczyna sie ponoc od 80 do 83netnawet ile w tym prawdy nw 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3937
2 godziny temu, Alio napisał:

Co się dzieje z rzepakiem, że tak ruszył w górę? Sąsiad miał dziś ofertę 1880 netto z podwórka i dodatkowo podpisał umowę na 2 auta na przyszłe żniwa po 1700 netto.

!700 na żniwa to mało  , dzisiaj już jest 440  E , a co będzie dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj