Polecane posty

PAN88    1754

Żyto lokalizacja 05-310 Kałuszyn jaka cena?

Lokalni handlarze dają 550zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

580 brutto na RR, na VAT 540 netto

Edytowano przez DamianRolnikSkup

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Pszenica 860netto aby tylko gęstość była 75 skup Chalin. podwyżka o 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
andrzej123456k napisał:

lubelskie okolice piask żółkiewki itp za kons 810-820net idzie dostac już . U kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2449

Sprzedawał ktoś pszenice do EKOPLON   w  Świętokrzyskim . Jak tam jest z płatnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, JanKrzysztof napisał:

@DamianRolnikSkup, ile płacisz za pszenżyto? 

Komplexmłyn Wągrowiec pszenica 880 netto, @miwigos.

Miwigos siedzi i płacze, sprzedał już ponad połowę zbiorów, a tu cena rośnie. Zawsze wszystko puszczał po najwyższej cenie, a tu lipa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
1 godzinę temu, casefarmer napisał:

Mam popozycję na dzisiaj 835 netto kons. z podwórka, LSW. Może z dwa samochody sprzedam

Kto tyle daję?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

Statek sie podstawił w porcie.

Coś więcej wiesz? Ile bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus219    0

Na stronie fermy woźniak cena rzepaku na umowy handlowe to jest kontrakt na żniwa? Te ceny to są wszystkie netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

To jest cena na płatność w marcu. Sprzedajesz dziś, płatność w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    321

Polskie Młyny Teresin cena z 3 grudnia pszenica 800 żyto 540 rzepak 1770. Cena z dziśiaj pszenica 860 żyto 540 rzepak 1900! Ceny netto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okamil94    16
10 godzin temu, JanKrzysztof napisał:

Chyba jedynie w Twoich stronach dziadki cen nie podniosły. Golpasz, Wipasz i De Heus za pszenżyto przy ilościach kilkutonowych płacili przed świętami 700 netto. Po tyle w żniwa była pszenica więc nie pisz głupot, że paszowe zboża nie zdrożały.

de heus pszenżyto 735 netto z ich transportem. Odbiór do końca stycznia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51
4 godziny temu, mysza103 napisał:

Sprzedawał ktoś pszenice do EKOPLON   w  Świętokrzyskim . Jak tam jest z płatnością ?

Ok firma handlowalam, pieniadze na czas nie ma co sie bac. Choc nigdy nie dawali jakis super cen. Platnosc chyba 30dni ale nie wiem jak do rolnika podejdzie jak zalezy na zakupie to moze i 14 dni zrobia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    321
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Ale cena rzepaku pewnie w Tychach  

Podejrzewam że w Teresinie nigdy nie było tak żeby cena była podawana na zakład produkcyjny tylko na skup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51
Dnia 6.01.2021 o 15:33, Wicherek napisał:

Dzwoń  do Cefetry , Procamu,   Viterry , Agrii  , do eksporterów , po co Ci pośrednicy ?

tylko eksporterzy mają realne ceny 

Procam i Cefetra z tego co mi wiadomo nie sa eksporterami i statkow wlasnych nie maja. Tylko pisza kontrakty bezposrednio z importerami tj Vitera czy Cargill...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj