Polecane posty

jacek1296    1682

Danielhaker: BRAWO. Zmobilizuj kolegów po fachu, aby to samo zrobili na swoim podwórku.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Ktos wie ile Polmais placi? I jak u nich wyglada? Wybrzydzaja bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Lokalny młyn 550netto

  • Haha 1

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
hardkor113 napisał:

Kowalczyk Kliny Paszowa 835 brutto a konsumcjia 855 brutto przed nowym rokiem. Ja już do niego nie zawioze tydzień po terminie a kasy brak, dzwonisz a ona mówi że nie ma i nie przeleje.. Po paru telefonach i nerwach przelali


Konrad2510 napisał:

hardkor113 napisał: Kliny Paszowa 835 brutto a konsumcjia 855 brutto przed nowym rokiem. Ja już do niego nie zawioze tydzień po terminie a kasy brak, dzwonisz a ona mówi że nie ma i nie przeleje.. Po paru telefonach i nerwach przelali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
Konrad2510 napisał:

hardkor113 napisał:

Kowalczyk Kliny Paszowa 835 brutto a konsumcjia 855 brutto przed nowym rokiem. Ja już do niego nie zawioze tydzień po terminie a kasy brak, dzwonisz a ona mówi że nie ma i nie przeleje.. Po paru telefonach i nerwach przelali


Konrad2510 napisał:

hardkor113 napisał: Kliny Paszowa 835 brutto a konsumcjia 855 brutto przed nowym rokiem. Ja już do niego nie zawioze tydzień po terminie a kasy brak, dzwonisz a ona mówi że nie ma i nie przeleje.. Po paru telefonach i nerwach przelali

To napewno ten Kowalczyk? U niego nigdy nie bylo problemu z platnoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98
Konrad2510 napisał:


Nie to nie o niego mi chodziło tylko o gościa co kupuje że dwa lata Pan Marek bardzo porządny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
4 godziny temu, bercik9894 napisał:

Ktoś wie w jakiej cenie żyto, będzie drożej ?

Cena stabilna za Odrą w pobliżu portów 120€ tona,na Pomorzu 550 -580 netto od żniw wzrost o całe 40 zł

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okamil94    16
21 godzin temu, bercik9894 napisał:

Ktoś wie w jakiej cenie żyto, będzie drożej ?

ZM Jelonki koniec grudnia poszły 2 auta po 610 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Ale rozpoczęcie na Matif👍

Wiele jeszcze się zmienić może ale jest już 215,5€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie pęka, dlatego drożeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek902    26

Ja w Elblągu mają oddział, nie było nigdy z nimi problemów i zazwyczaj na drugi dzień kasa na koncie, choć termin 7 dni

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj