Polecane posty

Bogdan_ja    2995

Jam prawdę pisał... Sam nie wierzę że się tak porobiło... jak patrzę  ludzie tu piszą że za przedział  ponad 30 tys i więcej ledwie około 2 zety mają  u wielkich  potentatach rynku... Toć to szok... 🤕

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
2 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

Tera to nie będzie z tobą gadał 😁😁😁😁😁😁

Tera to on w Tafiłach Fendty ogląda 😂

  • Like 1
  • Haha 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
7 godzin temu, farmer787 napisał:

odebrałem fakturę Mleko Łazorko za listopad b 3.42 t4.26 ilość ponad 5tyś.cena 1.80 mogło by być lepiej przed świętami przy tych kosztach jakie są. pozdrawiam.powiat Lubartowski.

Chyba u nich bardzo tł i bi nie ma znaczenia ma być min 3,9 i 3,2 i tyle a jaka jest różnica w cenie powyżej 5 tys i poniżej 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, leszek1000 napisał:

To ile ta cuiavia płaci też 2,5zł ? jak tak to wracam 😁

Cuiavia nie płaci 2,5zł nawet za dwa litry 🤣🤣🤣 za październik małemu dostawcy takiemu do 10 tys zapłaciła 1,08zł 🤣 ale uwaga, po nowym roku podobno całe 10 gr podwyżki dostaną🤣 Także Leszek jutro z rana na kolanach do Inowrocławia to Cię może z powrotem przyjmą 🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
4 godziny temu, leszek1000 napisał:

To niezły młyn 😂

15 i ja dostanę fakturę, ale wstyd się chwalić 

Jutro rano mogę zająć kolejkę do Rozpudy... Trza szykować nakolanniki i na kolanach prosić prezesa żeby przyjol.... Chcesz to rezerwuje Ci miejsce ale nie za darmo..... 😁😁😁😁😁😁😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad531    63

Presidenta Winnica po podwyżce 10gr za listopad, tł 4,1%, bi 3,5% 1,84zł brutto ryczałt... bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

podobno w sokołowie pod.  mają mleczarnie budować , podpisali troche umów . oddział wyszków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

nie wiem , być możę że była , ale mi to smierdzi  sciemą o tej budowie coś mi się zdaje żę próbują na przeżucie zarobic .   ogólnie na terenie sokołowa jest w egrowie hohland i OSM  siedlce w siedlcach a i w siemiatyczach też jest mleczarnia 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

Dziś mi mówił kierowa że z Sierpca w listopadzie 10; odeszło.

Też kilku przyjeli w tym dwóch co jeden ma 5 na odbiór a drugi 13, podejrzewam że bilans na plus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RadekGawryluk    213
1 godzinę temu, jarecki napisał:

nie wiem , być możę że była , ale mi to smierdzi  sciemą o tej budowie coś mi się zdaje żę próbują na przeżucie zarobic .   ogólnie na terenie sokołowa jest w egrowie hohland i OSM  siedlce w siedlcach a i w siemiatyczach też jest mleczarnia 

Ogólnie w sokołów jest mleczarnia ale to bardziej podlega pod Siedlce. A z tobą budową mleczarnia to jest nowy podmiot skupujacy mleko ale mało strasznie o tym informacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Osm Piątnica ilość 14 tyś 1,95 netto z premią 20 gr za listopad+10gr udział tłuszcz  4,23 białko 3,36 klasa premium 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
1 godzinę temu, RadekGawryluk napisał:

Ogólnie w sokołów jest mleczarnia ale to bardziej podlega pod Siedlce. A z tobą budową mleczarnia to jest nowy podmiot skupujacy mleko ale mało strasznie o tym informacji 

Płacą podobno coś 1,80-1,9 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Piątnica najwyższy przedział tłuszcz 4.51, białko 3.64 średnia cena 2.08 netto z udziałem. Cena brutto 2.18. Szczerze to szału nie ma przy tych kosztach produkcji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj