Polecane posty

komizmo    2694

No ale w czym problem? Może się cieszyć z nowej obory też, no i z tego że w każdej chwili ma możliwość to pierdolnąć w cholerę.

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816
7 minut temu, robert1226 napisał:

Przecież Leszek pisał wcześniej że ziemia brata ,a krowy matki ,a on tylko jako pomagier .

polać mu whisky 

Łąki nie rosną, jak żyć. Wolą pszenicę i rzepak siać, zamiast traw. A ja mam stado powiększać. Kutasa sobie powiększę, a nie stado. Kurka wóda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6715
37 minut temu, Mateusz1q napisał:

Najgorsze jest to że człowiek nie wie czy ty piszesz na poważnie czy ironizujesz. Straszne

Jak to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897
5 minut temu, leszek1000 napisał:

polać mu whisky 

Łąki nie rosną, jak żyć. Wolą pszenicę i rzepak siać, zamiast traw. A ja mam stado powiększać. Kutasa sobie powiększę, a nie stado. Kurka wóda 

Widzę też zaczyna cię denerwować pogoda. U mnie też susza. Jak nie popada w sobotę większa ilość to drugiego pokosu nie będzie a kuku uschnie nawet nie mając 0,5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

"Zona nowego dostawcy do MLEKOVITY zadzwonila z placzem czy nie ma pomylki bo dostali fakture o 15tys. wieksza niz w poprzedniej mleczarni. Zapraszamy nowych dostawcow, tez beda plakac... 1.63 netto i 1,74 brutto RR"

Wiedzialem, ze ten kto pisze te smsy jakies kreski pobiera, ale teraz to wygral wszystko :)

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
2 godziny temu, asus921 napisał:

"Zona nowego dostawcy do MLEKOVITY zadzwonila z placzem czy nie ma pomylki bo dostali fakture o 15tys. wieksza niz w poprzedniej mleczarni. Zapraszamy nowych dostawcow, tez beda plakac... 1.63 netto i 1,74 brutto RR"

Wiedzialem, ze ten kto pisze te smsy jakies kreski pobiera, ale teraz to wygral wszystko :)

 

2 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

że co ? mlekowita takie smski rozsyła ?;0

Jooo 😅😂😂🙆

IMG_20210611_120544.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Widać teraz jak Mlekovita "szanuje" nas dostawców. Mają nas za totalnych debili, żeby takie coś rozsyłać. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436
damianzetor9540 napisał:

2 godziny temu, asus921 napisał:

"Zona nowego dostawcy do MLEKOVITY zadzwonila z placzem czy nie ma pomylki bo dostali fakture o 15tys. wieksza niz w poprzedniej mleczarni. Zapraszamy nowych dostawcow, tez beda plakac... 1.63 netto i 1,74 brutto RR"

Wiedzialem, ze ten kto pisze te smsy jakies kreski pobiera, ale teraz to wygral wszystko :)

 

2 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

że co ? mlekowita takie smski rozsyła ?;0

Jooo 😅😂😂🙆

IMG_20210611_120544.jpg

kurde moze to moja mama. Tez byla w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Popłakała się że szczęścia bo przez pomyłkę w laboratorium raz się parametry zgadzały

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
1 godzinę temu, damianzetor9540 napisał:

 

Jooo 😅😂😂🙆

 

 

Co ja czytam, żona się popłakała, przebili paski pisowskie.

To jest poważna, największa w Polsce mleczarnia? W tym kraju nigdy nie będzie dobrze

Edytowano przez Mateusz1q
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7364

Teraz musi zadzwonić żona starego dostawcy z płaczem o parametry.

Lepsze niż paski tvp i tvn razem wzięte 😂

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Dostał większą wypłatę bo może zapomniał że kupił 10 jalowek od Konrada 😂 .

Mlekpol za maj 29 tyś l. 

Tł. 4.24. Bi 3.2.

Cena 1.62 zł brutto . Od tego 2 gr na udział. Na vacie 

Niby bez obniżki za maj A 4 gr mniej niż w kwietniu . Za czerwiec pewnie jeszcze mniej bo dziś SMS z wynikami i tł 4.1 bi 3.1. Ale jak już pisałem co roku latem słabe parametry bo krowy po wycieleniach . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897

Piątnica powinna pisać że przez to jaka mają cenę i jakie dają premie kilka razy do roku po 20-30 groszy  to w szpitalach w Ostrołęce , Łomży i Ostrowi brakuje miejsc w szpitalach dla pacjentów z zawałem po ostatnich przyjęciach nowych dostawców . Starzy zdążyli sie przyzwyczaic do godziwej ceny bez machlojek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiacek    6

a w TPR czytaliście... teraz powinno być po 2,50 albo i po trójce za LiTRE. inflacja koszty koszty i koszty. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
7 godzin temu, asus921 napisał:

"Zona nowego dostawcy do MLEKOVITY zadzwonila z placzem czy nie ma pomylki bo dostali fakture o 15tys. wieksza niz w poprzedniej mleczarni. Zapraszamy nowych dostawcow, tez beda plakac... 1.63 netto i 1,74 brutto RR"

Wiedzialem, ze ten kto pisze te smsy jakies kreski pobiera, ale teraz to wygral wszystko :)

To mi coś przypomina. W ubiegłym roku 2 razy przyszła wypłata z mlekpolu w jednym miesiącu 😁 SMS jeden za drugim. Okazało się, że był błąd systemu w banku i 2 razy wysyłał smsy😭 

 

  • Haha 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj